X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вимірювання часу

Завантажити презентацію

Вимірювання часу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Навколишній світ, в якому ми живемо. Мікро-, макро- і мегасвіти. Простір і час. Послідовність, тривалість і періодичність подій. Одиниці часу. Лабораторна робота. "Вимірювання часу" Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Перевірка домашнього завдання 1. Уявіть, що розвиток фізики зупинився б50 років тому (або 100 років тому). Чим відрізнялося б наше життя від нинішнього? 2. Назвіть відомі вам технічні пристрої, які ми використовуватимемо на уроках фізики. 3. Назвіть кілька вчених, які зробили найважливіші відкриття в галузі фізики. Чи зможете ви назвати ці відкриття? 4. Яких українських вчених-фізиків ви знаєте? Які їхні наукові досягнення?

Слайд 3

Макросвіт утворюють тіла, розміри яких приблизно порівнянні з людиною.

Слайд 4

Мегасвіт утворюють тіла космічних розмірів.

Слайд 5

Мегасвіт утворюють тіла космічних розмірів.

Слайд 6

Мікросвіт утворюють найдрібніші частинки речовини. Клітини Мураха

Слайд 7

Мікросвіт утворюють найдрібніші частинки речовини. Атоми Молекула

Слайд 8

Простір — одне з основних понять фізики, за допомогою якого описується взаємне розташування об’єктів. Час — одне з основних понять фізики, за допомогою якого описуються тривалість і послідовність подій. Для вимірювання часу використовують періодичні процеси.

Слайд 9

Таблиця фізичних величин У практиці ми використовуємо не тільки основну одиницю часу (секунду), а й інші звичні та зручні одиниці. 1 хв = 60 с, 1 год = 60 хв, 1 доба = 24 год, 1 рік = 365 діб Назва Позначення Одиниці Прилад для вимірювання Час t с Годинник, секундомір

Слайд 10

Різні види приладу для вимірювання часу – годинника (хронометра) Електронний хронометр Механічні хронометри

Слайд 11

Пісочний годинник Водний годинник Різні види приладу для вимірювання часу – годинника (хронометра)

Слайд 12

Питання для закріплення матеріалу 1. Чи можна використовувати для вимірювання часу будь-які процеси або події, що повторюються? 2. Що треба зробити, щоб порівняти тривалість двох подій: оберт Землі навколо своєї осі та збільшення росту дитини на 1 см? Розв’язування задач 1. Скільки хвилин у 10 годинах? 2. Скільки секунд триває урок? 3. Скільки годин у тижні?

Слайд 13

Лабораторна робота №3 “Вимірювання часу”

Слайд 14

Контрольні питання Яка ціна поділки секундоміра? 2) З якою точністю можна виміряти час за допомогою показаного на рисунку секундоміра? 3) Визначте за рисунком, який час пройшов після пуску секундоміра. 4) Накресліть фрагмент шкали секундоміра з ціною поділки 4 с.

Слайд 15

Домашнє завдання Прочитати матеріал за підручником; вивчити за конспектом; задачі 2.11, 2.30, 2.40.

Слайд 16

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» © ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2010 Джерела: 1. Усі уроки фізики. 7 клас / Гельфгат І. М., Петракова М. О. — Х.: Вид. група. «Основа», 2007.— 144 с. 2. Уроки фізики в питаннях і завданнях. 7 клас / Мовчан А. О. — Х.: Вид. група «Основа», 2008.— 144 с. — (Б-ка журн. «Фізика в школах України». Вип. 8 (56)). 3. Сайти: astronews.prao.ru; obychnogo.net; popnano.ru; maracana.it; aptr.ru; astronet.ru.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика