X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Види самостійного розряду"

Завантажити презентацію

"Види самостійного розряду"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Види самостійного розряду

Слайд 2

Розряд у газі, що зберігається після припинення дії зовнішнього іонізатора, називається самостійним.

Слайд 3

тліючий іскровий коронний дуговий

Слайд 4

Виникає при низькому тиску. Якщо до електродів, впаяних в скляну трубку завдовжки 30 ≈ 50 см, прикласти постійну напругу до сотень вольт, поступово відкачуючи з трубки повітря, то при тиску 5,3 -6,7 кПа виникає газовий розряд у вигляді звивистого шнура червонуватого кольору, що світиться світиться і йде від катода до аноду. При подальшому зниженні тиску шнур товстішає.

Слайд 5

Іскровий газовий розряд Виникає при великих напруженостях електричного поля у газі, що знаходиться під тиском порядку атмосферного. Іскра має вигляд тонкого каналу, що яскраво світиться і є складним чином вигнутий та розгалужений.

Слайд 6

За сучасними уявленнями, дуговий розряд підтримується за рахунок високої температури катода через інтенсивну термоелектронну емісію, а також термічну іонізацію молекул, зумовлену високою температурою газу.

Слайд 7

Високовольтний електричний розряд при високому (наприклад, атмосферному) тиску в різко неоднорідному полі поблизу електродів з великою кривизною поверхні (наприклад, вістря). Коли напруженість поля поблизу вістря сягає 30 кВ/см, то навколо нього виникає світіння, що має вигляд корони, чим і викликана назва цього виду розряду.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика