X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розв'язування задач по темі “ Закон збереження енергії ”

Завантажити презентацію

Розв'язування задач по темі “ Закон збереження енергії ”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

E = const Розв'язування задач по темі “ Закон збереження енергії ”

Слайд 2

13_smeshariki3\13_ТрСмешар3 Пригадайте

Слайд 3

Поясніть Кінь біжить дистанцію з перешкодами. Які перетворення механічної енергії при цьому відбуваються? Якими перетвореннями енергії супроводжується хід механічного годинника? Під час спуску лижника з гори його швидкість збільшується. Чому?

Слайд 4

Розв'яжіть 17_z_sohr_energ\17_Закон_сохр_энерг\Ek_Ep.exe

Слайд 5

Розв'яжіть 1. Тіло масою 2 кг підняли на висоту 5 м над Землею. Чому дорівнює кінетична енергія тіла у момент удару об землю? Тертя не враховувати. 2. Яблуко масою 200 г зірвалося з гілки, яка перебуває на висоті 3 м від землі. Визначте потенціальну та кінетичну енергію яблука на відстані 1 м від землі. Опір повітря не враховувати.

Слайд 6

Розв'яжіть 4. Камінь кинули вертикально вгору зі швидкістю 10 м/с. На якій висоті кінетична енергія каменя дорівнюватиме його потенціальній енергії. 5. Камінь відпускають без початкової швидкості з висоти 20 м. На якій висоті його кінетична енергія стане у 3 рази більшою від потенціальної? Опором повітря знехтувати.

Слайд 7

Експериментальне завдання Придумайте дослід, який може підтвердити, що повітря у накачаному футбольному м’ячі має енергію.

Слайд 8

Я навчився… Мені сподобалось… Мені не сподобалось… Мій настрій…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика