X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розв’язування задач на відбивання та заломлення світла

Завантажити презентацію

Розв’язування задач на відбивання та заломлення світла

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розв’язування задач на відбивання та заломлення світла Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Повторення вивченого Задача 7.35. Яким є відбивання світла від кіноекрана: дзеркальним чи розсіяним? Обґрунтуйте свою відповідь. Задача 7.36. Тіло практично не відбиває світла. Чи можемо ми його побачити? Чим відрізняється відбивання сонячного світла від зеленого паперу, білого паперу та дзеркала? Світловий промінь, що перейшов з води у скло, зазнав заломлення. Порівняйте кути падіння та заломлення променя.

Слайд 3

Розв’язування задач Задача 7.43. На плоске дзеркало падає збіжний пучок світла (див. рисунок). Перекресліть рисунок у зошиті та покажіть хід променів після відбивання від дзеркала. Задача 7.44. Сашко бачить у невеликій калюжі зображення ліхтаря A (див. рисунок). Де саме розташована ця калюжа? Накресліть хід променів, які після відбивання потрапляють в очі хлопчику.

Слайд 4

Задача 8.20. Кут падіння вузького пучка світла на поверхню рідини дорівнює 60°, а кут заломлення — 45°. Знайдіть показник заломлення рідини. Під яким кутом до горизонту слід розмістити в рідині плоске дзеркало, щоб відбитий пучок повернувся до джерела світла?

Слайд 5

До задачі 1 Самостійна робота. Варіант 1 До задачі 2 До задачі 3

Слайд 6

До задачі 1 До задачі 2 До задачі 3 Самостійна робота. Варіант 2

Слайд 7

Домашнє завдання Задачі 7.45, 8.12.

Слайд 8

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» © ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2010 Джерела: 1. Усі уроки фізики. 7 клас / Гельфгат І. М., Петракова М. О. — Х.: Вид. група. «Основа», 2007.— 144 с. 2. Уроки фізики в питаннях і завданнях. 7 клас / Мовчан А. О. — Х.: Вид. група «Основа», 2008.— 144 с. — (Б-ка журн. «Фізика в школах України». Вип. 8 (56)).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика