X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розв’язування задач Лабораторна робота. Визначення густини твердих тіл і рідин

Завантажити презентацію

Розв’язування задач Лабораторна робота. Визначення густини твердих тіл і рідин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розв’язування задач Лабораторна робота. Визначення густини твердих тіл і рідин Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Бесіда за питаннями Що таке густина речовини? В яких одиницях її вимірюють? 2. Що означає: густина алюмінію 2700 ? 3. Як виразити масу через густину та об’єм? Об’єм через масу та густину? 4. Як скористатися «трикутником», щоб отримати потрібну формулу?

Слайд 3

Задачі Задача 5.18. Якщо воду нагрівати від 0 до 4 °C, її об’єм зменшуватиметься. Як при цьому змінюватимуться маса та густина води? Задача 5.19. Порівняйте густину свинцевої шротини з густиною свинцю. Обґрунтуйте свою відповідь. Розв’язування задач Задачі 5.35, 5.39.

Слайд 4

Короткі теоретичні відомості За означенням , де - густина речовини, m - маса тіла, V - об’єм тіла. Тому, щоб знайти густину, треба визначити об’єм і масу тіла.

Слайд 5

Таблиці до лабораторної роботи l , см b , см h , см V , см3 m, г ρ, г/см3 ρ, кг/м3

Слайд 6

V , см3 m, г ρ, г/см3 ρ, кг/м3

Слайд 7

m1, г m2, г m, г V , см3 ρ, г/см3 ρ, кг/м3

Слайд 8

Дайте відповіді на контрольні запитання 1) Вважаючи, що середня густина тіла людини 1000 кг/м3, визначте свій об’єм. Мається на увазі, що ви знаєте масу свого тіла. 2) Маса мотка проволоки 216 г, він витісняє при зануренні 80 мл води. З якої речовини виготовлена ця проволока?

Слайд 9

Домашнє завдання Задачі 5.28, 5.29.

Слайд 10

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» © ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2010 Джерела: 1. Усі уроки фізики. 7 клас / Гельфгат І. М., Петракова М. О. — Х.: Вид. група. «Основа», 2007.— 144 с. 2. Уроки фізики в питаннях і завданнях. 7 клас / Мовчан А. О. — Х.: Вид. група «Основа», 2008.— 144 с. — (Б-ка журн. «Фізика в школах України». Вип. 8 (56)). 3. Сайти: forexaw.com.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика