X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Розряд у газі"

Завантажити презентацію

"Розряд у газі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Розряд у газі, що зберігається після припинення дії зовнішнього іонізатора, називається самостійним. іскровий; коронний; дуговий; тліючий;

Слайд 3

ІСКРОВИЙ розряд. супроводжується виділенням великої кількості теплоти, яскравим свіченням газу, тріском або громом; використовують, наприклад, у свічках запалювання бензинових двигунів, для обробки поверхні особливо міцних металів.

Слайд 4

КОРОННИЙ розряд. Найбільш містичний із всіх розрядів. Використовується у електрофільтрах, що застосовуються для очищення промислових газів від домішок. Також використовують при нанесенні порошкових і лакофарбових покриттів.

Слайд 5

ДУГОВИЙ розряд. Це вид самостійного  газового розряду, який виникає за високої температури між електродами, розведених на невелику відстань і супроводжується яскравим світінням у формі дуги.

Слайд 6

ТЛІЮЧИЙ розряд. Це тип газового розряду із неоднорідним розподілом електричного поля між катодом і анодом. використовується у виготовленні світних трубок для реклам, ламп денного світла і при напилюванні металів.

Слайд 7

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ! Презентацію підготувала Павлишин Марія, 7(11)-Б клас

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика