X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Реактивний рух. Імпульс тіла. Рух штучних супутників Землі"

Завантажити презентацію

"Реактивний рух. Імпульс тіла. Рух штучних супутників Землі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему:”Реактивний рух.Імпульс тіла.Рух штучних супутників Землі” Автор: учениця 10 класу Каленчук Марія.

Слайд 2

“Імпульс тіла” Імпульс тіла -- векторна фізична величина, що є мірою механічного руху, чисельно дорівнює добутку маси тіла на швидкість його руху. Імпульс сили -- векторна фізична величина, що є мірою дії сили за певний проміжок часу. Зміна імпульсу тіла дорівнює імпульсу сили. При взаємодії тіл їх імпульси можуть змінюватися.

Слайд 3

Закон збереження імпульсу .    Один із фундаментальних законів фізики,який стверджує,що у замкненій системі сумарний імпульс усіх тіл зберігається. Умови застосування закону збереження імпульсу : 1)Система повинна бути замкнутою. 2)Зовнішні сили,що діють на тіла системи компенсуються ,або їх дією можна знехтувати . 3)Виконується в інерціальних системах відліку.

Слайд 4

Реактивний рух     Рух тіла, що виникає внаслідок відділення від нього частини його маси з певною швидкістю, називають реактивним. Принципи реактивного руху знаходять широке практичне застосування в авіації та космонавтиці.

Слайд 5

Першим проектом пілотованої ракети був у 1881 році проект ракети з пороховим двигуном відомого революціонера Миколи Івановича Кибальчича (1853-1881). Будучи засудженим царським судом за участь у вбивстві імператора Олександра II, Кибальчич в камері смертників за 10 днів до страти подав адміністрації в'язниці записку з описом свого винаходу. Але царські чиновники приховали від вчених цей проект. Про нього стало відомо лише в 1916 році. З історії розвитку реактивного руху

Слайд 6

Рух штучних супутників Землі

Слайд 7

Сергій Павлович Корольов був найбільшим конструктором ракетно-космічних систем. Під його керівництвом було здійснено запуски перших у світі штучних супутників Землі, Місяця і Сонця, перших пілотованих космічних кораблів і перший вихід людини з супутника у відкритий космос.

Слайд 8

Перший штучний супутник Землі запущений на орбіту в СРСР 4 жовтня 1957 року. 3 листопада 1957 року в космос був запущений супутник з собакою Лайкою на борту. 2 січня 1959 року була запущена перша автоматична міжпланетна станція «Луна-1", яка стала першим штучним супутником Сонця.

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика