X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Паралельні та послідовні з'єднання провідників

Завантажити презентацію

Паралельні та послідовні з'єднання провідників

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Послідовне і паралельне з'єднання провідників Мета уроку: Познайомити ліцеїстів з законами паралельного і послідовного з’єднань провідників . Навчити методам обчислень опорів мішаних з’єднань провідників.

Слайд 2

Зміст уроку. 1.Закони послідовного з’єднання. 2.Закони паралельного з’єднання. 3.Розв’язування задач.

Слайд 3

Повторення минулого матеріалу Що називають електричним струмом? Які умови існування електричного струму? Що таке напруга електричного поля? Яке її позначення, одиниця вимірювання і прилад для вимірювання? Що називають силою струму? Яке її позначення, одиниця вимірювання і прилад для вимірювання? Що називають електричним опором? Яке його позначення і одиниця вимірювання.? Дайте визначення закону Ома для ділянки кола.

Слайд 4

Послідовне з’єднання.

Слайд 5

Паралельне з’єднання.

Слайд 6

Напруга при паралельному з’єднанні елементів електричного кола

Слайд 7

1. На гальванометрі вказані опір приладу 385 Ом і сила струму, що викликає відхилення стрілки на 1 поділку, 3,8∙10-5 А/поділку вся шкала має 10 поділок. Який опір прикладений до шунта робить прилад амперметром з межами виміру 3 А?

Слайд 8

Схема амперметра

Слайд 9

2. На гальванометрі вказано опір приладу 263 Ом і напруга, при якій стрілка відхиляється на одну поділку 14∙10-3 В/діл Вся шкала має 10 поділок. Знайти опір додаткового резистора, щоб прилад можна було використовувати в якості вольтметра з межами виміру 5 В.

Слайд 10

Схема вольтметра.

Слайд 11

Якісні задачі Як можна освітити ялинку шестивольтовими лампами, якщо напруга в мережі 127 В? Шматок неізольованого дроту має опір 1 Ом. Чому буде дорівнює опір цього ж дроту, якщо його розрізати посередині і звити отримані половини по всій довжині разом? Що потрібно зробити для того, щоб зменшилася чутливість амперметра?

Слайд 12

Домашнє завдання. Вивчити

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика