X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні поняття про фізику

Завантажити презентацію

Основні поняття про фізику

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фізика

Слайд 2

Чи замислювалися ви над дивовижними явищами природи, які оточують нас у повсякденному житті? Найчастіше людина не помічає майже казкових сторін навколишньої об’єктивної дійсності. Як вірно відмітив Альберт Ейнштейн:” Радість бачити й розуміти – це найпрекрасніший дарунок природи “.

Слайд 3

Фізика (від грецького physikos – природний, physis – природа) – природнича наука, яка досліджує загальні властивості матерії та явищ у ній, а також виявляє закони, які керують всіма явищами; це наука про закономірності Природи в широкому сенсі цього слова.

Слайд 4

Тому головною метою навчання фізики в нашій школі є: розвиток експериментальних і дослідницьких умінь учнів, Учні Фесенко Олексій та Даценко Вікторія під час дослідної перевірки закону Бойля-Маріотта. Виконання лабораторної роботи з теми “Умови рівноваги важеля” учнями 10 класу.

Слайд 5

опанування учнями наукових фактів і фундаментальних ідей, усвідомлення суті понять і законів, Учні 9 класу Качан Руслана та Лещенко Антоніна під час відповідей з теми “Ядерні перетворення”

Слайд 6

Формування наукового світогляду, розвиток творчих здібностей, креативного мислення. Учасники пошукової роботи “Їх імена, як зорі” Міщенко Олег, Розумій Анатолій. Багаторазовий переможець районних і учасник обласних олімпіад з фізики, учень 11 класу Лях Олександр

Слайд 7

Систематизовані й узагальнені знання з фізики розширюють науковий світогляд учнів, дають загальне обґрунтування природничо-наукової картини світу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика