X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Оптичні явища в природі

Завантажити презентацію

Оптичні явища в природі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Оптичні явища в природі

Слайд 2

Оптичне явище Атмосферні явища — це велика група явищ, які виникають внаслідок заломлення світла в земній атмосфері ,а також обумовлені розсіюванням світла, заломленням і відбивання сонячного променя в краплинах води і льодяних кристаликах.Є штучні і природні оптичні явища.

Слайд 3

Веселка Одне з найяскравіший явищ природи, яке пояснюється розкладанням білого світла на кольори внаслідок заломлення в крапельках води дощу або тумана, що знаходятся в атмосфері.

Слайд 4

Вогняна веселка По науковому вона називається «округло-горизонтальна дуга». Вона з'являється в наслідок проходження світла через легкі, високо розташовані пір'ясті хмари і тільки тоді, коли сонце знаходиться дуже високо в небі - на висоті не менше 20000 футів і більше, ніж 58 градусів над горизонтом.  Крім того, шестикутні крижані кристали, з яких складаються перисті хмари, повинні мати форму товстого листа і своїми гранями бути паралельними землі. Світло входить у вертикальну грань кристала і виходить з нижньої сторони, заломлюючись таким же чином, як і коли світло проходить через призму.

Слайд 5

Біла Веселка Білі веселки, які найчастіше схожі на звичайну, але знебарвлену веселку, з'являються завдяки туману, досить тонкому, щоб крізь нього могла проходити видима частина спектра сонячного світла. Часто при цьому спостерігач може бачити червоний або синій відтінок по краях, в той час як центр залишається чистим.  Вся справа в тому, що будь-яка веселка з'являється після того, як світло падає на краплі води, що висять в атмосфері.Це краплі туману, які набагато менше, ніж звичайні дощові краплі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика