X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Оптичні явища в природі

Завантажити презентацію

Оптичні явища в природі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Якщо у вас немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс. Справжня перемога тоді, коли ніхто не відчуває себе переможеним. Будда Хто роздмухує полум’я суперечки, той не має скаржитися, якщо іскри потрапляють йому в обличчя.

Слайд 3

Барготи живуть в країні, яка називається Баргонія. Мешканці Баргонії - прекрасні люди! Діти там майже ніколи не б’ються, а дорослі спокійно працюють. Їдять вони здебільшого рис, але тарілки барготів ніколи не бувають пустими. Погода в Баргонії не змінюється весь рік – там тепло і сонячно, і дме легкий вітерець.

Слайд 4

Рутери живуть в країні, яка називається Рутрією. Її мешканці - дуже погані люди. Діти завжди сваряться, дорослі не працюють, ніколи не миряться і завжди б’ються. Погода в Рутрії завжди холодна, дощова.

Слайд 5

Якщо уявити, що у вас виник конфлікт із одним із цих казкових героїв, то хто це буде – баргот чи рутер? Приклад з життя, коли через «навішування ярликів» виникають конфлікти між людьми і нерозуміння в спілкуванні.

Слайд 6

«Мудре й добре слово радує, дурне й зле, необдумане й безтактне приносить лихо. Словом можна вбити й пожвавити, ранити й вилікувати, посіяти сумління й безнадійність і одухотворити, розсіяти сумніви і повалити в зневіру, створити посмішки й викликати сльози, породити віру в людину й зародити невір'я, надихнути на працю й привести в заціпеніння сили душі» В.О. Сухомлинський у своїй книзі «Серце віддаю дітям»

Слайд 7

Слайд 8

“Булінг”- соціальне явище, яке характеризується травлею, дискримінацією. “Булі”(агресори) – діти, які використовують таке відношення. “Кібербулінг” – булінг з використанням електронних заходів комунікації (соцмережі).

Слайд 9

ВИДИ ШКІЛЬНОГО БУЛІНГА ЕМОЦІЙНЕ НАСИЛЛЯ: глузування, привласнення кличок, нескінченні зауваження, відторгнення, ізоляція,  відмова від спілкування з жертвою і т.п. фізичне насилля: Застосування фізичної сили, нанесення фізичних травм и т.п.

Слайд 10

Заздрість помста почуття неприязні відновлення справедливості Боротьба за владу підпорядкування лідеру нейтралізація суперника самоствердження Задоволення садистських потреб окремих особистостей

Слайд 11

Особливості особистості: потреба підкоряти, лідерство, імпульсивність. Особливості поведінки: демонстративне. Девіантна поведінка (що відхиляється від прийнятих соціальних і правових норм). Безцільне проведення часу. Вандалізм. Ранні сексуальні контакти. Фізичний статус: фізично сильніше інших. Особливості виховання: спотворені стилі виховання в сім'ї.

Слайд 12

Фізична агресія Словесний булінг Залякування Ізоляція Вимагання Пошкодження майна

Слайд 13

– фізичні вади або ті хто не взмозі захищати себе; – особливості поведінки - замкнуті, чутливі, сором'язливі, тривожні діти або діти з імпульсивною поведінкою, не впевнені в собі, нещасні і мають низьку самоповагу; - особливості зовнішності - руде волосся, веснянки, відстовбурчені вуха, криві ноги, особлива форма голови, вага тіла (повнота або худорба) і т.д .;

Слайд 14

нерозвинені соціальні навички - не мають близького друга, успішніше спілкуються з дорослими, ніж з однолітками; - страх перед школою, неуспішність у навчанні - негативне ставлення до школи, страх відвідування окремих предметів, що сприймається оточуючими іноді як підвищена тривожність, невпевненість, провокуючи агресію; – відсутність досвіду життя в колективі; - хвороби - епілепсію, тики, заїкання, енурез, енкопрез, порушення мови – дислалия, дисграфія, дислексія, дискалькулия і т. д.

Слайд 15

Поганий мікроклімат в учнівському колективі. Байдуже ставлення однокласників.

Слайд 16

Не надам значення. Відбудуся жартом (демонстративно розкланяюся| і подякую за “добрі” слова). Віддячу тим же (обізву). Поскаржуся . Якими ж якостями характеру повинна володіти людина, яка гідна наслідування, якій можна завжди і у всьому довіритися?

Слайд 17

доброзичливість, безвідмовність, тактовність, миролюбність, ввічливість, чесність, великодушність, гостинність, добросердість, життєрадісність, ініціативність, чуйність, справедливість, коректність, непідкупність. грубість, нетактовність, нестриманість, дратівливість, агресивність, заздрісність, байдужість, Балакучість, жадність, злопам'ятність, легковажність, лицемірство, користолюбство, недбалість, настирливість, образливість.

Слайд 18

Найголовніша людина на світі – це той, хто перед тобою. Полюбіть його, знайдіть позитивні якості в ньому. Подаруйте йому знаки уваги і пошани. Шукайте те, що вас зближує, прагніть не суперечити розмовникові співрозмовникові з будь-якому приводу. Прагніть не відзиватися про людей погано, ні в чому не звинувачуйте співбесідника. Будуйте спілкування на рівних. Бережіть співрозмовника, позбавте його від образ і звинувачень. Не сперечайтеся з приводу дрібниць. Уникайте категоричності, особливо в запереченнях. Шукайте можливість погодитися, а не заперечити. Прагніть не до перемоги, а до істини і миру. Ніколи не говоріть іншим того, що було б неприємно вислухати вам самим. Грубі, різкі слова часто повертаються бумерангом і б'ють того, що самого говорить.

Слайд 19

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика