X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
оптичні явища в природі

Завантажити презентацію

оптичні явища в природі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мистецтво -посередник між культурами Учениці 9-Б класу Бахмутської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №18 ім. Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Білокінь Валерії

Слайд 2

Мистецтво Серце, уява і розум - ось та середтнп, де зароджується те, що ми називаємо культурою. К. Г. Паустовський

Слайд 3

Кожна з наук, що вивчає культуру суспільства, має своє визна-чення цього поняття: в історії: культура є результатом історичного розвитку. Вона містить усе те, що люди виробили і що передається від покоління до покоління: знаряддя, символи, види та форми організації спільної діяльності, вірування; у психології: культура — особливе пристосування людей до природного оточення й економічних проблем. Вона складається з усіх результатів такого пристосування; у педагогіці: культура — це поведінка, якої людина навчилася, а не отримала як біологічну спадщину.

Слайд 4

Слайд 5

Мистецтво доступно лише сильним. Олександр Блок

Слайд 6

Простір культури – це світ предметів і процесів так званої штучної природи. Він є продуктом і сферою людської культуро-творчої діяльності.

Слайд 7

Час культури – це минуле, сьогодення та майбутнє людської культуро-творчої діяльності в єдності її поступальності й циклічності.

Слайд 8

Мистецтво - відображення дійсності в художніх образах.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика