X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЛЬТРАЗВУК

Завантажити презентацію

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЛЬТРАЗВУК

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

* General Project S.r.l. * ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЛЬТРАЗВУК Ультразвук – хвилі з частотою, яка не сприймається людським вухом; враховуючи те, що в основному діапазон сприйняття сягає від 50Гц до 16-20 кГц, ультразвук можна визначити як хвилі з частотою більше 20кГц. Ультразвук продукується через ефект, відомий як п’єзоелектрика, який виникає в результаті дії електроду на такі матеріали як кварц чи кераміка. Фактично, застосовуючи магнітне поле, наприклад до кристалів кварцу, Ви створюєте хвилю стиснення; повертаючи його, отримуєте хвилю розширення, з утворенням високочастотних механічних вібрацій. Коли ультразвук проходить через тканину, він послаблюється, причиною цього в основному є поглинання тканиною, а також відхилення променю. Загалом, поглинання ультразвуку тканиною пропорційне збільшенню частоти. General Project S.r.l.

Слайд 2

* General Project S.r.l. * УЛЬТРАЗВУК ТА ЙОГО ВПЛИВ В основному ультразвук має механічний,тепловий, хімічний та кавітаційний впливи. МЕХАНІЧНИЙ ВПЛИВ: проходження ультразвукової хвилі призводить до руху, переміщення, розпаду та зміни форми мікроскопічних життєво важливих частинок. Зрештою, хвиля стиснення призводить до: змін у структурі протеїну, утворення вільних радикалів, зміни проникності клітинних мембран, а також поділу колагенових волокон, зі зменшенням адгезії між клітинами. ТЕПЛОВИЙ ВПЛИВ: відбувається часткове поглинання енергетичної хвилі з підвищенням температури під час проходження ультразвукових променів через тканину. ХІМІЧНИЙ ВПЛИВ: частинки тканини, піддаються дії ультразвуку, зазнають значного прискорення; це може призвести до зміни хімічних властивостей самої тканини. КАВІТАЦІЙНИЙ ВПЛИВ: утворення мікробульбашок: цей вплив цікавить нас найбільше. General Project S.r.l.

Слайд 3

* General Project S.r.l. * ПРИНЦИП КАВІТАЦІЇ Явище кавітації вперше було виявлено на гвинтах суден у 1856 році під час деяких експериментів, які проводив англійський інженер Джордж Ренні. Це фізичне явище характеризується утворенням бульбашок або порожнин, заповнених парою, які лопають. General Project S.r.l.

Слайд 4

* General Project S.r.l. * ШКІДЛИВИЙ ВПЛИВ Загалом кавітація – небажане явище, яке вважається причиною виникнення поломок. Фактично, кавітація призводить до відносної втрати ефективності роботи пристроїв, таких як насоси та гвинти, викликаючи шум та пошкоджуючи їхні компоненти. General Project S.r.l.

Слайд 5

* General Project S.r.l. * ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ КАВІТАЦІЇ Все-таки, деякі фізичні властивості кавітації можна використовувати в корисних цілях, як наприклад, для очищення коштовностей, огляду компонентів та інших невеликих частин або застосовуються у воєнно-морській сфері (суперкавітаційні торпеди). General Project S.r.l.

Слайд 6

* General Project S.r.l. * КАВІТАЦІЯ В ЕСТЕТИЧНІЙ МЕДИЦИНІ Іншою сферою застосування кавітації є медицина: контрольоване випромінювання ультразвуку призводить до появи мікробульбашок вакууму в позаклітинних рідинах, які після досягення максимального розміру лопають, руйнуються. Цей процес призводить до проникності адипоцитів та їхньої диспергації, що в результаті призводить до вивільнення тригліцеридів та жирових кислот, які вони містять. General Project S.r.l.

Слайд 7

* General Project S.r.l. * ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КАВІТАЦІЮ… Ультразвукові хвилі складаються з циклів розширення та компресії: цикли компресії чинять позитивний тиск на рідину, звужуючи молекули, в той час коли цикли розширення чинять негативний тиск, який відтягує молекули одну від одної. General Project S.r.l.

Слайд 8

* General Project S.r.l. * ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КАВІТАЦІЮ… Під час циклу розширення ультразвукова хвиля утворює деякі мікропорожнини (або газові мікробульбашки), які збільшуються під час фази декомпресії доки не лопають, створюючи ударну хвилю. General Project S.r.l.

Слайд 9

* General Project S.r.l. * КАВІТАЦІЯ З MED CONTOUR Med contour, завдяки двом ультразвуковим емітерам частотою 1 МГц, які розміщені під кутом 135° та мають зменшену частоту, функціонують за принципом фізичного явища кавітації для обробки локалізованих жирових відкладень. General Project S.r.l.

Слайд 10

* General Project S.r.l. * КАВІТАЦІЯ З MED CONTOUR Безперервне утворення та вибух мікробульбашок і ударних хвиль допомагають розщеплювати жири, що призводить до вивільнення тригліцеридів, які вони містять, у рідину. Ці тригліцериди виводяться організмом природним метаболічним процесом. Лопання мікробульбашок та розрив адипоцитів Ультразвук Адипоцити Мікро-бульбашки General Project S.r.l.

Слайд 11

* General Project S.r.l. * КАВІТАЦІЯ З MED CONTOUR Відразу після процедури кавітації необхідно провести лімфодренажну обробку, щоб допомогти організму вивести тригліцериди та кінцеві продукти катаболізму, які утворилися під час цього процесу. Після цього вони будуть метаболізовані та виведені з організму абсолютно природним шляхом. General Project S.r.l.

Слайд 12

* General Project S.r.l. * FAQ Чому процес кавітації фокусується тільки на жирі? Поверхневий жировий шар характеризується наявністю рідин; Інтенсивність енергії, яка виділяється при розриві бульбашок, недостатня для пошкодження клітин, які містяться у м'язових тканинах, судинах, зв'язках, кістках, оскільки вони більш стійкі та менш чутливі до ультразвукових хвиль; Різний акустичний опір. Вибірковий ефект низькочастотної обробки на жирову тканину. General Project S.r.l.

Слайд 13

* General Project S.r.l. * FAQ Чи шкідливе використання Med Contour на повній потужності? Потужність – це кількість енергії, яка проходить через тканину за певний проміжок часу і вимірюється у Ватах. Діючі чинні норми (EN 60601-2-5) встановлюють межу застосування при максимальній потужності 3 Вт/см2. Існує багато записів у літературних джерелах, які можуть показати безпечність системи, оскільки ультразвукові хвилі використовували також протягом декількох років у діагностиці (сканування) та у фізіотерапії і реабілітації (1 ÷ 3 ;Гц ультразвуки). General Project S.r.l.

Слайд 14

* General Project S.r.l. * FAQ ЩО РОЗУМІЄТЬСЯ ПІД ПОНЯТТЯМ “НЕСУЧА ЧАСТОТА” ТА “МОДУЛЯЦІЯ”? Концепція, яка застосовується до Med Contour, походить від одного з найдавніших методів радіочастотної передачі даних. Під цим розуміється модуляція амплітуди сигналу (так званий носій, дуже високої частоти) пропорційно до амплітуди сигналу для проведення передачі (модуляції). У випадку з Med Contour, несуча частота дорівнює близько 1 МГц і модулюється від 20 до 60 кГц. Це все дозволяє отримати механічний вплив, схожий та той, що виникає через прямі частоти величиною 20 ÷ 60 кГц, підтримуючи безпеку застосування несучої частоти при 1 МГц. Амплітуда Час General Project S.r.l.

Слайд 15

* General Project S.r.l. * Пацієнт 1 З лівої сторони протягом 28 хвилин проводилась процедура системою Med Contour. При цьому були вибрані: Програма № 35 Потужність: 3Вт/см2 Вакуум 75% Модульована частота : 20кГц Оброблювана ділянка Без проведення обробки Процедура проводилася в медичному центрі MEDICA BEAUTY INSTITUT, Кельн, доктором ТОМАСОМ ШВАНКЕ Стать: жіноча Вік: 36 Патологія: локалізовані жирові відкладення General Project S.r.l.

Слайд 16

* General Project S.r.l. * Пацієнт 2 Стать: жіноча Вік: 47 Патологія: локалізовані жирові відкладення та целюліт ДО ПІСЛЯ Пацієнт пройшов 8 процедур (по одній годині кожна), перерив між якими тривав 8 днів , а сеанси дренажного масажу кожні 4 дні. Під час даного періоду пацієнт дотримувався низькокалорійної дієти та займався фізичними вправами. Процедура проводилася в медичному центрі MEDICA BEAUTY INSTITUT, Кельн, доктором ТОМАСОМ ШВАНКЕ General Project S.r.l.

Слайд 17

* General Project S.r.l. * Пацієнт 2 ДО ПІСЛЯ Стать: жіноча Вік: 47 Патологія: локалізовані жирові відкладення та целюліт Пацієнт пройшов 8 процедур (по одній годині кожна), перерив між якими тривав 8 днів , а сеанси дренажного масажу кожні 4 дні. Під час даного періоду пацієнт дотримувався низькокалорійної дієти та займався фізичними вправами. Процедура проводилася в медичному центрі MEDICA BEAUTY INSTITUT, Кельн, доктором ТОМАСОМ ШВАНКЕ General Project S.r.l.

Слайд 18

* General Project S.r.l. * Пацієнт 3 ДО ПІСЛЯ Стать: жіноча Вік: 38 Патологія: локалізовані жирові відкладення Пацієнт пройшов 8 процедур (по одній годині кожна), перерив між якими тривав 10 днів , а сеанси дренажного масажу кожні 5 дні. Під час даного періоду пацієнт дотримувався низькокалорійної дієти та займався фізичними вправами. Процедура проводилася в медичному центрі MEDICA BEAUTY INSTITUT, Кельн, доктором ТОМАСОМ ШВАНКЕ General Project S.r.l.

Слайд 19

* General Project S.r.l. * Дякуємо за увагу! General Project S.r.l.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізика