X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Геотермальні теплові насоси"

Завантажити презентацію

"Геотермальні теплові насоси"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 11-Б класу Побивайло Карина

Слайд 2

Теплови й насо с (помпа)— прилад, який переносить розсіяну теплову енергію в опалювальний контур. Принцип роботи теплового насоса заснований на зворотному циклі Карно. Концепцію теплових насосів було розроблено ще в 1852 британським фізиком та інженером Вільямом Томсоном (Лордом Кельвіном) і в подальшому вдосконалено та деталізовано австрійським інженером Петером фон Ріттінгером, якого і вважають винахідником теплового насосу, оскільки саме він зпроектував і встановив перший відомий тепловий насос у 1855 році.

Слайд 3

Теплові насоси «вода-вода» є одними з найбільш ефективних теплоенергетичних систем, оскільки ґрунтова вода — це надійне й постійне джерело енергії.

Слайд 4

Теплові насоси «ґрунт/вода» використовують енергію, що накопичується у ґрунті. Теплові насоси «ґрунт/вода» використовують енергію, що накопичується у ґрунті. Енергія забирається з ґрунту за допомогою ґрунтового теплоколектора, розташованого на поверхні належного розміру.

Слайд 5

Теплові насоси «повітря/вода» використовують енергію, що накопичується в повітрі навколо нас. Такі теплові насоси можуть ефективно працювати при температурах до –20 °C.

Слайд 6

2. Економічність 4. Широкий спектр застосування. 5. Екологічність. 1. Універсальність 3. Безпека

Слайд 7

Слайд 8

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика