X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рух - це здоров'я

Завантажити презентацію

Рух - це здоров'я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект на тему: “ Рух – це здоров’я ” Робота учениць 9-Б класу Ольшанської Христини та Колодій Ірини Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови

Слайд 2

«ЛЮДИНА, РУХАЮЧИСЬ І ПРИ ЦЬОМУ РОЗВИВАЮЧИСЬ, САМА ЗАВОДИТЬ ГОДИННИК СВОГО ЖИТТЯ» І. Арташевський

Слайд 3

Слайд 4

Скелет Позитивний вплив: нормальна постава, рівний хребет , гарна фігура ; Працюючи, м’язи добре тягнуть кістки в довжину , сприяючи їхній ріст .

Слайд 5

Серцево – судинна система В процесі рухової активності серцевий м’яз постійно навантажується , зміцнюється , зростає його скорочувальна функція. І тому раптове збільшення навантаження за потреби йому не шкодить . При цьому спрацьовує економніший механізм – збільшення об’єму викиду , а не прискорення серцевої діяльності. Скелетні м’язи розвантажують серце , економлять його енергію .

Слайд 6

Згідно з давньогрецьким переказом, грецький скорохід на ім'я Фідіппід (за іншими джерелами — Філіппід) після завершення битви при Марафоні пробіг від Марафона до Афін, аби сповістити про перемогу греків на персами. Добігши до Афін, не зупиняючись, він встиг вигукнути: «Радійте, афіняни, ми перемогли!» — і помер.

Слайд 7

Респіраторна система Під впливом занять фізкультурою усувається дискоординация в роботі дихальної мускулатури, встановлюється нормальний і найбільш вигідний для організму підлітка тип змішаного дихання, зменшується витрата енергії і кисню на роботу самих дихальних м'язів. Все це призводить до того, що під впливом систематичної рухової активності, дихання стає економним, потреби організму в газообміні задовольняються за рахунок найменшого напруження дихального апарату.

Слайд 8

Ендокринна система Завдяки систематичним фізичним навантаженням поліпшується обмін речовин і підвищується опірність організму до інфекцій

Слайд 9

Нервова система Працюючи, м’язи надсилають у кору головного мозку тонізуючи імпульси , які активують центри , що відповідають за якості характеру: рішучість, наполегливість, сміливість, витривалість, спритність .

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура