X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
фіз хвилинки віршовані

Завантажити презентацію

фіз хвилинки віршовані

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ФІЗКУЛЬТ- ХВИЛИНКИ 1-4 кл.

Слайд 2

Раз, два, три, чотири, п'ять! Стали в колі ми кружлять. Покружляли, розійшлися, До роботи знов берися!

Слайд 3

Гра “Ведмідь” Учитель пропонує дітям уявити, як повільно ходить ведмідь, вайлувато переступаючи з лапи на лапу; як бігає; бурчить тощо.

Слайд 4

Хто ж там, хто вже так стомився? І додолу нахилився? Треба дружно всім нам встати, Фізкультпаузу почати. Сонце спить, небо спить, ( закривають очі долонями) Навіть вітер не шумить! Рано-вранці сонце встало (відкривають очі, піднімають голови) І проміння всім послало! ( руки в сторону, вгору)

Слайд 5

Нумо, діти, раз, два, три! Вліво, вправо поверни! А як скажем : скок, скок, скок- Відгадай, чий голосок?

Слайд 6

Ми писали, ми трудились, Наші рученьки втомились! А щоб гарно написати, треба пальці розім'яти! Руки кілька раз тріпнемо І писати знов почнемо!

Слайд 7

Раз, два, три, чотири! Три, чотири, раз, два! Хто крокує дружно в ряд? Гурт веселеньких малят. Ми глибоко всі вдихнули, На пальчиках підтягнулись. Дружно видихнули всі! Й нахилились до землі! Ще так раз і два зробили

Слайд 8

Гра “Чи знаєш ти свій клас?” Уч. Покладіть руки на коліна, заплющить очі. Я називаю предмет, який є в нашому класі, а ви мені його показуєте рукою. Коли я скажу, щоб ви розплющили очі, ви побачите, чи правильно ви показали.

Слайд 9

Трави ростуть низько-низько, Дерева ростуть високо! А ми ідемо тихо-тихо, Щоб не зробити нікому лиха! Вітер дує сильно-сильно! Дерева хитає невпинно! А нам у класі так затишно Ми до занять готові сісти!

Слайд 10

Зимно зайчику стоять, Треба трошки пострибать! Скік-скік! Скік-скік! Скік-скік! Треба трошки пострибать! Пострибавши, відпочить!

Слайд 11

Раз, два, три, чотири! Три, чотири, раз, два! Розболілась голова. Треба трішки відпочити, щоб нового ще навчитись! Підтягнулися, присіли, Пострибали, знову сіли! Вийшла пауза мала До роботи нам пора!

Слайд 12

Раз - піднялись! Два-присіли! Хай мужніє наше тіло! Хто ж втомився присідати, може вже відпочивати. Руки в боки, руки так, Руки вгору, як вітряк!

Слайд 13

Руки вгору, руки вниз! На сусіда подивись! Руки вгору, руки в боки! Поскачи на місці трохи! Руки ззаду покладемо, головою поведемо! Дружно всі присядемо і за парти сядемо!

Слайд 14

Ведмежата в лісі жили, Головою все крутили: Ось так, ось так, ось так! ( діти крутять головою ) Ведмежата мед шукали, Разом дерево хитали: Ось так, ось так, ось так! ( повороти тулуба вліво, вправо, вперед, назад)

Слайд 15

Ішов кіт через сто воріт! До кінця дійшов, котеня знайшов! Няв!

Слайд 16

Як захочу, так підскочу! Навіть хату перескочу! Я по колу стриб та стриб! На одній нозі, як гриб! Ще й на другій стрибу-стрибу! Вже мені немає стриму! Вже скачу, скачу, скачу! Наскачуся досхочу!

Слайд 17

Станем струнко! Руки в боки! Пострибаємо , як сороки! Як сороки-білобоки! Стрибу-стрибу-стрибу-стриб! Скоки-скоки-скоки-скок!

Слайд 18

Гра “Гойдалки” Стати прямо, ноги нарізно, руки на поясі. Гойдатися, піднімаючись навшпиньки й опускаючись на п'яти. (Раз-на носочки! Два-на п'ятки!)

Слайд 19

Водичко, водичко! Умий моє личко! Щоб і очки ясніли, Щоб і брівки чорніли, Щоб сміявся роток, Щоб кусався зубок!

Слайд 20

Станьмо, дітки, чітко в ряд! Вирушаємо у сад! Руки вгору піднімаємо, Наче яблука зриваємо! Назбираємо багато! Щоб узимку ласувати!

Слайд 21

Укладач: І.С.Бусел – учитель початкових класів , вчитель вищої категорії. Рецензент: Т.В. Яблокова – заступник директора по навчально – виховній роботі, вчитель вищої категорії. Посібник містить орієнтовані вправи та опис рухливих ігор, які можна використовувати під час фізхвилинок та фізпауз на уроках, перервах, в позаурочний час. Тексти фізхвилинок будуть у нагоді на уроках української мови, сприятимуть формуванню читацьких навичок, розвитку мовленнєвих умінь. Для вчителів початкових класів, вчителів фізкультури, вихователів, батьків, учнів молодших класів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура