X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив людини на стан Біосфери

Завантажити презентацію

Вплив людини на стан Біосфери

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перетворення раціональних виразів (теоретичний мінімум) Вчитель: Бабій А.І.

Слайд 2

1. Теоретичні поняття: вираз, раціональний вираз(цілий та дробовий). Формули скороченого множення. Числові вирази складаються з чисел за допомогою знаків дій і дужок. Якщо числовий вираз містить ще й літери (або тільки літери), які позначають числа або змінні, то воно називається алгебраїчним виразом. Алгебраїчне вираз, в якому є додавання, множення, ділення і піднесення до ступеня (натуральне число), називається раціональним алгебраїчним виразом.  Якщо раціональний алгебраїчний вираз не містить операції ділення на вираз зі змінними, то він називається цілим.   Якщо при складанні раціонального алгебраїчного виразу використовується операція ділення на вираз зі змінними, то такий вираз називається дробовим.

Слайд 3

Формули скороченого множення

Слайд 4

Правила розв'язування вправ, що містять перетворення раціональних виразів. Перетворення будь-якого раціонального виразу можна звести до дода вання, віднімання, множення та ділення раціональних дробів. Суму, різницю, добуток і частку раціональних дробів завжди можна подати у вигляді раціонального дробу. Будь-який раціональний вираз можна подати у вигляді раціонального дробу. Для цього: а) встановлюємо (визначаємо), які дії з раціональними дробами слід виконати, виходячи з умови завдання; б) виконуємо ці дії або у порядку спадання дії, або користуючись законами (властивостями) арифметичних дій (перестановка + і; сполучна + і; розпо дільна) та властивостями раціональних дробів (основною властивістю дробу)

Слайд 5

Основна властивість дробу 1. Якщо — раціональний дріб, (де В ≠ 0) і С ≠ 0 — раціональний вираз. — правило скорочення дробів. 2. Якщо — раціональний дріб (і В ≠ 0), то — правило знаків. 3. Якщо – раціональний дріб (де В ≠ 0) і С ≠ 0 — раціональний вираз, то — розширення дробу (зведення дробу до нового знаменника).

Слайд 6

Додавання і віднімання дробів з рівними знаменниками Для будь-яких А, В, С, де С≠0 правильнірівності: Длябудь-яких А, В, С, де С≠ 0правильні рівності:

Слайд 7

Для будь-яких А, В, С і D, де В ≠ 0 і D ≠ 0 правильні рівності: Причому BD — найменший спільний знаменник дробів і . Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками

Слайд 8

Множення, ділення, піднесення дробів до степеню 1. Для будь-яких А, В, С іDде В ≠ 0,D≠ 0, справджується рівність:   2. Для будь-яких А і В, В≠ 0,справджується рівність:   3. Для будь-яких А, В, С іDдеB≠ 0,C≠ 0,D≠ 0,справджується рівність:

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія