X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Природа і людина

Завантажити презентацію

Природа і людина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

формування в учнів екологічної культури особистості, усвідомлення себе частинкою природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство. Виховання відповідальності, взаємодопомоги та культури поведінки.

Слайд 3

Слайд 4

насамперед біологічна істота, яка наділена на відміну від інших тварин свідомістю й мовою, здатністю працювати, оцінювати навколишній світ і активно його перетворювати.

Слайд 5

Людина – це єдина істота, яка перетворює світ природи й утворює свій особистий світ. Світ людини – це світ предметів, створених її працею. Саме людина активно перетворює і свідомо змінює природу нашої планети.

Слайд 6

це весь навколишній світ, що тебе оточує: рослини, тварини, ліси, моря, гори, рівнини.

Слайд 7

органічний і неорганічний матеріальний світ, Всесвіт, у всій сукупності і зв'язках його форм, що є об'єктом людської діяльності і пізнання, основний об'єкт вивчення науки, включно з тим, що створене діяльністю людини.

Слайд 8

це сутність, що породжує усе суще і дає йому закони. На такому розумінні «природи» засновується так звана теорія «трьох природ», згідно з якою існують три природи: фізична природа, біологічна природа, соціальна природа.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Людині потрібні не три аршини землі, не садиба, а вся земна куля, вся природа, де на просторі вона могла б проявити всі свої властивості свого вільного духу.      А.Чехов Кожна людина смертна, та людство в цілому безсмертне.      Апулей

Слайд 19

В озонову дірку подивився янгол:      — Господи, скажи їм, щоб вони схаменулись!      Л. Костенко   Природа не терпить пустоти.      Латинське прислів’я

Слайд 20

Люби природу не як символ душі своєї, люби природу не для себе, люби для неї.                      

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія