X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Охорона навколишнього середовища під час видобування та переробки нафти"

Завантажити презентацію

"Охорона навколишнього середовища під час видобування та переробки нафти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Охорона навколишнього середовища під час видобування та переробки нафти

Слайд 2

Нафта – це складна суміш рідких вуглеводнів, у яких розчинені газоподібні й інші речовини, що являє собою густу маслянисту рідину . Забарвлення в неї червоно-коричневе, буває жовто-зелене і чорне, іноді зустрічається безбарвна нафта. Нафта має характерний запах, легша за воду, у воді нерозчинна.

Слайд 3

На території  України поклади нафти є у Передкарпатті , у Дніпровсько-Донецькій областях та на шельфі Чорного і Азовського морів .

Слайд 4

Станом на кінець ХХст. початкові потенційні ресурси нафти України оцінювалися в 1,33 млрд. т. Розвіданість початкових потенційних ресурсів нафти становить 33,0%. Україна лише на 10-12% забезпечена нафтою власного виробництва.

Слайд 5

В умовах розвитку сучасної економіки керівники більшості підприємств нафтовидобувної та нафтопереробної галузей, в гонитві за прибутками, приділяють недостатньо уваги охороні навколишнього середовища .

Слайд 6

В результаті дії підприємств і викидів в атмо- та гідросферу Землі відходів виробництва, створюється негативний вплив на оточуюче середовище.

Слайд 7

Викиди в повітря містять сірководень, двоокис сірки, окиси азоту та чадний газ

Слайд 8

Стічні води зазвичай містять вуглеводні, розчинні матеріали, зважені тверді речовини, феноли, аміак, сульфіди, кислоти, луги та інші забруднювачі. Також існує ризик випадкових витоків різноманітних займистих і отруйних речовин.

Слайд 9

В результаті такого шкідливого впливу на навколишній світ, страждають всі представники флори і фауни

Слайд 10

Ціль природоохоронної діяльності – в досягненні оптимального балансу між шкідливими для оточуючого середовища наслідками, супроводжуючих розвиток суспільства, і потенційними можливостями природних ресурсів до самовідновлення.

Слайд 11

здійснити комплексну сертифікацію нафтогазових об'єктів; розробити заходи щодо підвищення екологічної безпеки технологічних процесів на цих об'єктах; внести зміни і доповнення до діючих норм технологічного проектування та експлуатації об'єктів нафтогазової та нафтопереробної промисловості з питань, що стосуються вимог екологічної безпеки та охорони довкілля; розробити і впровадити у виробництво технологічні програми переробки відходів і відпрацьованих нафтопродуктів з метою поліпшення екологічного стану довкілля; впровадити у виробництво технології щодо зменшення викидів у атмосферу летких органічних сполук; Для вирішення питання охорони навколишнього середовища в нафтовидобувній та нафтопереробній галузях необхідно:

Слайд 12

розробити комплексні технології очищення води та ґрунту від забруднення вуглеводнями; розробити та впровадити систему оцінки і прогнозування поширення забруднення підземних вод нафтою та нафтопродуктами; розробити нормативні документи щодо визначення і розрахунку шкідливих викидів з основних джерел підприємств нафтопереробної промисловості.

Слайд 13

Людина не Бог, а частинка природи І більше від неї не блага, а шкоди. Нам треба довкілля своє відновити. Бо все прийшло в цей світ, щоб жити!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Екологія