X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ГМО

Завантажити презентацію

ГМО

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГМО

Слайд 2

Одним з цікавих напрямків технології ГМО рослин є розробка рослин-біозаводів, здатних виробляти білки, необхідні в медицині, фармакології та ін. До достоїнств рослин-біозаводів відноситься відсутність необхідності в підживлюванні  та догляді, відносна простота створення та розмноження, висока продуктивність. Крім того, чужорідні білки не викликають імунних реакцій у рослин, чого важко добитися у тварин.

Слайд 3

 З кожним днем з'являються нові наукові дані, що підтверджують факти негативного впливу ГМО на піддослідних тварин, у яких всі процеси в організмі протікають швидше, ніж у людини. У США, де ГМО застосовуються в їжу найбільше, рівень харчових алергій за останні роки виріс всередньому в 6-10 разів.

Слайд 4

ПРО ГМО ЩО ВИРОЩУЮТЬ В СВІТІ США - 47, 6 млн. га (59% загальносвітової площі): кукурудза, бавовник, олійний рапс і соя; Аргентина - 16,2 млн. га (20%): соя, кукурудза, бавовник; Канада - 5,4 млн. га (6%): олійний рапс, кукурудза і соя; Бразилія - 5 млн. га (6%): соя; Китай - 3,7 млн. га (5%): бавовник; Парагвай - 1,2 млн. га (2%): соя; Індія - 0,5 млн. га (1%): бавовник; ПАР - 0,5 млн. га (1%): кукурудза, соя та бавовник; Уругвай - 0,3 млн. га (

Слайд 5

Масове використання ГМО  культур в сільському господарстві почалося в 1994 році, коли був створена перша харчова трансгенна ГМО-культура - томат Flavr Savr.

Слайд 6

Навіть будучи голодними, такі тварини як лосі, олені, свині, корови, гуси, білки і пацюки не стануть харчуватися генетично модифікованимипродуктами.Вони інтуїтивно знають,що їститакі продукти небезпечно Це дає привід задуматися і людям,що їсти і чи варто харчуватися ГМО продуктами, якщо брати наші менші їм не довіряють? Адже, хімічний склад ГМО рослин від справжніх можна відрізнити тільки на рівні ДНК, а більшості тестів це не під силу.

Слайд 7

До цих пір, залишається відкритим питання наскільки ГМО продукти небезпечні. На що академія відповідає, що єдиний експеримент що проводився над людиною - це здатність ГМ продукту знаходиться в людському шлунку. Подальших досліджень не проводилося. Тоді як, тестування впливу ГМ продуктів на тваринах, все-таки, проводилися.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Екологія