X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Геоекологія

Завантажити презентацію

Геоекологія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Геоекологія

Слайд 2

Геоекологія – наука, яка вивчає вплив на геологічне середовище природних геологічних процесів і антропогенної (техногенної) діяльності. Термін геоекологія був введений в 1939 році німецьким вченим Троллем, як синонім екології ландшафтів. Даний термін складається з 3-х грецьких слів: "ге” - земля, "ойкос” – дім, "логос” – вчення.

Слайд 3

Зміст, предмет і об'єкт геоекології Предметом геоекології є вивчення залежності стану геологічного середовища від природних геологічних процесів і господарської діяльності людини. Об'єктом вивчення є природне геологічне середовище і природно-антропогенні  системи. Геологічне середовище – генетично єдині оболонки землі – літосфера, гідросфера, атмосфера

Слайд 4

Природні геологічні процеси і антропогенна діяльність впливають, як на окремі геосфери (надра, повітря, воду), так і на всю планету в цілому.

Слайд 5

Антропогенне забруднення атмосфери

Слайд 6

Антропогенний вплив на літосферу Антропогенний вплив на літосферу проявляється в вилученні родючих земель, створенні штучного рельєфу і підземних структур, порушенні геодинамічної і теплової рівноваги надр, хімічному і радіоактивному забрудненні ґрунтів.

Слайд 7

Антропогенний вплив на гідросферу Антропогенний вплив на гідросферу проявляється в хімічному, радіаційному, тепловому забрудненні поверхневих і підземних вод, геолого-геоморфологічних змінах берегів рік, озер, морів, замулюванні річок і водойм.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Екологія