X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Геоекологія"

Завантажити презентацію

"Геоекологія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Геоекологія Ландшафтна екологія Геологічна екологія Екологічні аспекти

Слайд 2

Ландша фтна еколо гія — розділ екології та географії, який вивчає просторову різноманітність і елементи ландшафту (напри-клад поля, живоплоти, групи дерев, річки або міста) і те, як їх розташування впливає на розподіл і потік енергії та індивідуумів в навколишньому середовищі (який, у свою чергу, може безпосередньо вплинути на розподіл елементів).

Слайд 3

Карл Тролл Термін ландшафтна екологія був запропонований Карлом Троллом, німецьким географом в 1939. Він розробляв цю термінологію і безліч ранніх понять ландшафтної екології як частину його ранньої роботи, що вивчає взаємодії між навколишнім середовищем і рослинністю.

Слайд 4

Центральна теорія ландшафтної екології походить від «Теорії острівної біогеографії» Макартура і Вілсона

Слайд 5

Недавнє зростання ландшафтної екології пов'язане з розвитком технології географічних інформаційних систем (ГІС) і наявності широкомасштабних даних про природне середовище (наприклад. супутникові фотографії або фотографії з повітря).

Слайд 6

Екологічна геологія — наука геологічного циклу, що вивчає екологічну систему літосфери, закономірності її формування і просторово-часових змін під впливом природних і техногенних факторів у зв'язку з життєдіяльністю біоти та, насамперед, — людини, яка названа геологічним середовищем.

Слайд 7

Предмет екологічної геології речовинний склад літосфери; екологічна роль геологічного середовища (частина земної кори, яка взаємодіє з елементами ландшафту, атмосферою та поверхневими водами і може зазнавати впливу техногенної діяльності); процеси, що відбуваються в літосфері і на її поверхні; екологічні функції літосфери, основними серед яких є ресурсна, геодинамічна і геохімічна. Всі ці функції літосфери найтіснішим чином пов'язані між собою.

Слайд 8

Об'єктом дослідження є еколого-геологічні системи: «літосфера-біота» або «літосфера-біота-технічні об'єкти» глобального, регіонального або локального рівнів. Біота – стала сукупність рослин, тварин, грибів та бактерій, що об'єднані спільною територією поширення, можуть не мати екологічних звʼязків.

Слайд 9

Екологічні аспекти Екологічні аспекти вивчають функціонування сфер Землі, зокрема атмосфери, гідросфери, літосфери, геоаномальних зон.

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія