X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Всеволод Нестайко "Як ми літали в космос"

Завантажити презентацію

Всеволод Нестайко "Як ми літали в космос"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Літературне читання 2 клас Всеволод Нестайко

Слайд 2

чистомовка Язик угору – ша-ша-ша. Наша Маша в ліс пішла. Язик до низу – са-са-са Укусила в ніс оса. Язик угору – ши-ши-ши. Машу в лісі ми знайшли. Язик до низу – си-си-си. Вуса, вуса у оси.

Слайд 3

Гра “Пеньок” Миска–миска –миска –мишка –миска Дубочок–зубочок–дубочок–дубочок–дубочок Парта – парта – карта – парта – парта Білка – булка – білка – білка – білка

Слайд 4

Анатолій Григорук “ З курми лягай, з півнями вставай“ Перевірка домашнього завдання.

Слайд 5

Вгадай приказку. Згадай, хто її сказав. Задрімали, та, на, порозі, встали, раненько. Раненько встали, та на порозі задрімали. БАБУСЯ

Слайд 6

Вгадай приказку. Згадай, хто її сказав. Лежанці, на, ми, а, люди, жати, лежати. Люди жати, а ми на лежанці лежати. МАМА

Слайд 7

Вгадай приказку. Згадай, хто її сказав. Рано, бо, ще, Тетяно, лежи. Лежи, Тетяно, бо ще рано. ТАТО

Слайд 8

Всеволод Нестайко — беззаперечний класик сучасної української дитячої літератури. Народився 30 січня 1930 року в м. Бердичеві на Житомирщині. Працював у редакціях журналів «Дніпро», «Барвінок», у видавництві «Молодь». З 1956 по 1987 рік завідував редакцією у видавництві «Веселка».

Слайд 9

Всеволод Нестайко «А коли я став по-справжньому дорослим, мені страшенно захотілося повернутись назад у дитинство — догратися, досміятися, добешкетувати... Вихід був один — стати дитячим письменником. Так я й зробив. І, пам’ятаючи своє невеселе дитинство, я намагався писати якомога веселіше.» Його книжками зачитуються мільйони дітей «від 2 до 102...»

Слайд 10

Всеволод Нестайко Книги В. Нестайка перекладено двадцятьма мовами світу, в тому числі англійською, німецькою, французькою, іспанською, російською, арабською, бенгалі, угорською, румунською, болгарською, словацькою та іншими.

Слайд 11

Всеволод Нестайко

Слайд 12

Всеволод Нестайко “ Як ми літали в космос“

Слайд 13

Словникова робота Орбіта — шлях руху небесного тіла штучного супутника землі.

Слайд 14

Словникова робота Катапульта — тут: механізм для старту літака.

Слайд 15

Словникова робота Ресори — пружна частина підвіски між віссю і кузовом вагона, машини, воза і т. ін., призначена для пом’якшення ударів під час їзди.

Слайд 16

Словникова робота Виварка — посуд, в якому виварюють білизну.

Слайд 17

Аналіз змісту оповідання — Від чийого імені ведеться розповідь у творі? — Чому автор вирішив залишити Землю? — Кого він запросив у компанію? — Які були підстави у Ромки розлучатися із Землею? — Як хлопці готувалися до польоту? — З чого вони зробили ракету? Як її назвали? — Які харчі взяли із собою в дорогу?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання