X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Учнівський читацький турнір

Завантажити презентацію

Учнівський читацький турнір

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

А яка зима буває Скаже той, хто добре … Чи ж вона буває ніжна? Ні! Холодна й … Так. Холодна, вітер віє, І від снігу все … В небі темна хмара висне, Іноді мороз аж … Чудеса на склі малює, На річках мости … Не прості, а льодяні, Дуже гарні, мов … Під ногами сніг рипить, Звір від холоду … Є хурделиця, природно. Є метелиця …

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Копають, копають, та Лисиці швидко наскучила чесна праця. Нібито копає, а сама думає, як би то вихопитися та в корчі медку полизати. Ось у недалекому болоті поміж тростиною загукав Гук.

Слайд 19

Він народився сонячного ранку в капусті на городі баби Горобчихи, стара хата якої притулилася край села Великі Диваки попід самісіньким Казковим Лісом. Коли бабуся вийшла з хати, він уже сидів на великій капустині, метляв ногами й намагався перекричати півнів.

Слайд 20

Співак від сорому зірвався з гілки і, не озираючись, майнув у рідний ліс. Ніколи він не чув про таку ганьбу! Але й серед своїх йому не полегшало. Виявилося, що однолітки його теж виросли, і кожний по-своєму співає тепер краще, ніж хвалене Солов’ятко.

Слайд 21

Цей собака колись товаришував з одним хлопчиком. Той хлопчик був дуже жорстокий. Він бив собаку палицею, стріляв у нього з рогатки. Терпів-терпів образи собака, а потім терпець йому увірвався, і покинув він свого кривдника.

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Відомий український поет. Народився він в Обухові, поблизу Києва, у багатодітній сім'ї. Вірші почав друкувати ще у студентські роки. У своїх творах оспівував любов до рідної землі. Багато віршів стали улюбленими піснями « Вчителько моя», « Рідна мати моя», « Київський вальс»

Слайд 35

Хлопчик кожне літо проводив у гостях у свого діда Василя Грищенка, який знав безліч народних легенд, казок, пісень і пробудив у майбутнього поета любов до рідної природи. Згадую: так я в дитинстві любив Вибігти вранці із хати

Слайд 36

Відомий письменник-природолюб. У передмові до збірки “Як вони поживають” Написав: Всюди і майже щодня ми зустрічаємося з нашими друзями - тваринами». Розповідає він цікаво, майстерно. В його творах читач знайде щось цікаве, незвичайне.

Слайд 37

Слайд 38

Слайд 39

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання