X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Твори Олега Буценя

Завантажити презентацію

Твори Олега Буценя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Твори Олега Буценя. Урок позакласного читання Підготувала вчитель Кочетоцької санаторної школи-інтернату Соколова Надія Ігорівна

Слайд 2

В кожнім домі, в кожній хаті, В кожнім місті і селі, Хто навчився вже читати, Має книжку на столі. Почитаємо, малята – Станем мудрими ми!

Слайд 3

Прочитайте деформовані слова: сиЛиця ниСиця птиЖарця ниСа маЗи жіЛи монЛи няВиш жокСні снаВе

Слайд 4

Які твори Олега Буценя ви прочитали?

Слайд 5

Олег Буцень Народився 4 березня 1923 года у Києві. Дитинство його пройшло у веселих дитячих розвагах: запускав літачки, конструював радіоприймачі, любив малювати, ходив у походи, зачитувався книжками. Мріяв побувати на піденному полюсі. Як тільки закінчив школу – почалася війна. Він пройшов всю війну до самої Перемоги! Одразу після закінчення війни, вчився у Київському університеті. Далі працював учителем української мови та літератури. Все життя він писав вірші та оповідання для дітей та про дітей. Надрукував 5 книг: «З ранку до вечора", "Не слід ображатися", "Так чи не так?" та інші. В кінці життя тяжко хворів. Помер в 1966 році.

Слайд 6

Слайд 7

Твір “ Солодкий дощ ” -Навіщо мурашки закривали всі входи до мурашника? -Чому муравлик від дощу став солодкий? -Чому з берези навесні сік крапає?

Слайд 8

Прочитаємо уривок у особах: Коли це хтось каже: - Братці! А наш муравлик від дощу солодкий. Ось покуштуйте його. Кинулись мурашки до нього, обнюхують, смакують -справді солодкий. - Де ж ти солодкий дощ бачив? - питають, - на небі ні хмаринки не було. - Не знаю, - ніяковіє муравлик. - Я під березою біг. А на мене щось мокре зверху лясь! - Так то ж не дощ, а берізчині сльози. Сік капає. Ану веди нас туди. І побігли за муравликом по березовий сік.

Слайд 9

Твір “Хто дужче любить? -Навіщо Петько намостив для їжака кубельце? -Чому Микола відпустив свого їжака? Доберіть прикметники до слів: Їжак – Дорога – Любити – Хлопчик – Який за характером Микола?

Слайд 10

Твір “Так чи не так?” -Чому Юркові стало прикро? -Навіщо Миколка показав свою ґулю? -Чому Юркові здалося, що його ґуля вже не так сильно болить? -Навіщо Юрко знову став вчитися кататися? Зачитаємо уривки Якраз Юркові ковзани батько приніс — гарні такі, блискучі. Пригвинтив Юрко швиденько їх до черевиків, спустився по сходах, тримаючись за поруччя, і по снігу — до ковзанки. А у дворі вже дітей — повно-повнісінько. Хто на ковзанах катається, хто просто так стоїть, хто в сніжки грається. Радий Юрко, що в нього нові ковзани. Та тільки ступив на лід — зразу і впав: ноги роз'їхались.

Слайд 11

Юрко поторкав свою ґулю, і йому здалося, що вона не така вже й велика, навіть боліти стала менше. Він нахилився, зав'язав міцніше шнурок на черевику і знову ступив на лід…Чомусь і дівчатка принишкли, перестали сміятись з нього. І хоч у цей день Юрко ще не один раз падав, вони навіть похвалили його.

Слайд 12

Про що дізналися на уроці? Яким треба були, щоб мати повагу серед людей?

Слайд 13

МОЛОДЦІ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання