X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тренажер з читання "Віконце прислів'їв"

Завантажити презентацію

Тренажер з читання "Віконце прислів'їв"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Не хвалися силою, а хвалися розумом. Добрій дитині завжди більше молока перепадає. Неввічливому і неуку шана невелика. Не золото прикрашає людину, а ввічливість.

Слайд 3

За добре слово не платять грошей, а скажеш – усім приємно. Поважай того, хто зробив тобі хоч крихту добра. Стримуй себе у всьому, а найбільше в словах. Шануй батька й неньку – і буде тобі скрізь гладенько.

Слайд 4

По можливості не кривдь і мурашку. Якщо ввічливо попросиш, завжди дадуть. Слова щирого вітання дорожчі за частування. Від доброго не біжи, а поганого стережись.

Слайд 5

Скромних скрізь поважають, а хвальків зневажають. З чужого не смійся горя, бо й своє іде не з-за моря. Поважають тих, хто не розкидає слів пустих. Добре слово коштує мало, а значить багато.

Слайд 6

Слова й діла показують всім, хто є ким. Перш ніж судити інших, подивись на себе. Краще думати, а потім говорити, аніж говорити, а потім думати. Хто не поважає інших, той не поважає себе.

Слайд 7

Не плюй в колодязь, прийдеться води напитися. Не плач, як загубиш, не радій, як знайдеш. На неохайній людині всяка одежа погана. Погано жити, як з сусідами не дружити.

Слайд 8

Хто любить лише себе, того люди не люблять. Хто багато обіцяє, той нічого не робить. Не хитруй, не мудруй, а чесно працюй. Помиляйся, але признавайся.

Слайд 9

. З самого початку думай, який буде кінець. Вчасна поміч – як дощ у засуху. З самого початку думай, який буде кінець. Не хвались, а вчись!

Слайд 10

. Кажи правду – буде честь і шана. . Лагідне слово – ключ до серця. Не гордись, що великий, бо є ще більші. Слухай перший, говори останній.

Слайд 11

Прислухайся до корисних і добрих слів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання