X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація на тему: Карло Коллоді. "Піноккіо"

Завантажити презентацію

Презентація на тему: Карло Коллоді. "Піноккіо"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Як планеті залишитися блакитною» Підготувала:Саламатіна С.В. учитель початкових класів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Слайд 2

У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху,  тебе неможливо описати, тобою насолоджуюся, не знаючи, що ти таке. Ти не тільки потрібна для життя, ти — саме життя. Антуан де Сент-Екзюпері  

Слайд 3

Добрий день, я – краплинка, Прилетіла із хмаринки. Моя мама – це водиця – Всього сущого цариця. Я в гостях у вас не дарма, Привела мене біда. Люди маму мою мало знають, І тому не поважають. Часто марно витрачають. А від бруду і сміття, Стала водиця не смачна.

Слайд 4

Переконайте мене, дітки, У тому, що я не права, Що не забули усі люди Про те, що хоч я і краплинка, Та все ж таки жива.

Слайд 5

Асоціативний кущ Від чого забруднюється вода? Хто забруднив водойми? Відходи промислових підприємств Стічні води Побутове сміття Погані очисні споруди Витік нафти при транспортуванні ? ? ? ? ?

Слайд 6

Порівняйте А що обрали б ви?

Слайд 7

Правила роботи в групах 1. Висловлюйтесь спочатку за бажанням, а потім – по черзі. 2. Говоріть коротко, за темою. 3.Слухайте один одного уважно. 4.Ставтеся до учасників обговорення та їхніх думок з повагою – пам'ятайте, що кожна думка є цінною. 5.Намагайтеся дійти згоди.

Слайд 8

Робота в групах Обери дії Вода для зубної щітки Ощадливий душ Тоненька цівка Миска для миття посуду

Слайд 9

Вода для зубної щітки 1.Використай трохи води,щоб намочити щітку. 2. Набери трохи води в склянку для того, щоб прополоскати зуби. 3. Закрий кран. 6. Відкрий кран і швидко помий щітку та склянку. 5. Почистизуби й виполощи рот водою із склянки. 4. Намасти щітку зубною пастою.

Слайд 10

Тоненька цівка 1.Відкрий кран. Зменш струмінь води до маленької цівки. 2. Намочируки й мило. Закрий кран. 3.Намили руки. 6. Незабувай зменшувати струмінь води в інших випадках. 5. Змиймило і закрий кран. 4. Відкрийкран маленькою цівкою.

Слайд 11

фізкультхвилинка Дітки, я й не уявляла, Наскільки відома вам вода. Ви мене переконали в тому, що була я не права. Та настав час перепочити і себе краплями води уявити. Ручки до неба протягніть, пальчики стисніть та розігніть. Та ще й ніжками топ-топ І в долоні хлоп-хлоп-хлоп.

Слайд 12

Ощадливий душ 1.Відкрий кран. Налаштуй, щоб вода була потрібної температури. 2. Зменш струмінь води. 3.Намочи тіло і закрий кран. 6.Закрийкран. 5. Відкрийкран, зменш струмінь води і змий мило. 4. Намилисьі помийся за допомогою мочалки.

Слайд 13

Миска для миття посуду 1.Перед миттям посуду очисти його від залишків їжі. 2. Наберигарячу воду в раковину або в миску. 3.Вимий посуд за допомогою спеціальної губки. 6.Швидкосполосни миску або раковину. 5. Залишипосуд сушитися. 4.Швидкоополосни посуд проточною водою.

Слайд 14

Розв'яжіть задачу Сім'я складається з п'яти осіб. Кожен чистить зуби, не закриваючи кран, двічі на день. У середньому чищення зубів триває 3 хвилини, за кожну з яких витрачається по 3 літри води. Скільки літрів води витрачає сім’я на чищення зубів, якщо кран залишається відкритим?

Слайд 15

Тест «Так чи ні» Вода - найбільш поширена речовина на Землі. (+) Вода є всюди: в морях, океанах, ґрунті, повітрі. (+) Вода може бути лише в двох станах. (-) Вода стає твердою при 0 °С. (+) Життя на Землі можливе без води. (-) Вода входить до складу всіх живих організмів. (+) Водойми бувають природні і штучні. (+)

Слайд 16

Список використаних джерел: 1.О.І.Пометун, О.В.Онопрієнко, А.Д.Цимбалару «Моя щаслива планета. Уроки для стійкого розвитку 3-4 клас» 2. О.І.Пометун, О.В.Онопрієнко, А.Д.Цимбалару «Методичний посібник для вчителів. Моя щаслива планета. Уроки для стійкого розвитку 3-4 клас» 3. http://lenagold.ru/fon/clipart/m/malch.html 4. http://lenagold.ru/fon/clipart/d/dev.html 5. http://900igr.net/kartinki/ekologija/Okhrana-vody/Zagrjaznenie-i-okhrana-vody.html

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Читання