X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
П’єса-казка Нелі Шейко-Медведєвої «Лисиця, що впала з неба»

Завантажити презентацію

П’єса-казка Нелі Шейко-Медведєвої «Лисиця, що впала з неба»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

1 2 3 4 пп па пс пт пУу пх пз па пє ц ь пл и с и ц пя а н по пр по пв ,

Слайд 3

саП'є — ец трів, який знапринийче дял авистви. У тексіт с'єп є осипи міцьс, де бувавідтьсяє ідя, свола дувегочо. П'єса — це твір, який призначений для вистави. У тексті п'єс є описи місць, де відбувається дія, слова ведучого.

Слайд 4

Талановита письменниця Неля Шейко-Медведєва народилася на Львівщині, в місті Бориславі.  «У мене не було жодної іграшки, купленої в магазині. Я сама майструвала ляльки, придумувала їм казкові біографії, змушувала їх жити, а вони вчили мене мріяти і фантазувати». Після закінчення школи навчалася в Львівському університеті імені І. Франка, де згодом працювала викладачем літератури. Кандидат філологічних наук, член Національної спілки письменників України, драматург, поетеса, театральний критик.

Слайд 5

Словникова робота ! ? · Ого Що скажете Тут він Попався Чи ні Дякую Постривайте Де я На землі Говори Хочеш каші Не біда Сюди І він ні разу Ні, сестрице Хай живе Чому, голубко Я втомився Слава Хто підняв Вчилася літати

Слайд 6

Слайд 7

Гра «Хто читає швидше?» Вовка: "Каюся!... "; "Не журися!"; "Дякую"; "Не біда... "; Лисиці: "Журавель..."; "Не те слово..."; "На!..."; Ворони: "Тут він... "; "Не добрий... "; "Все, Лисонько!"

Слайд 8

довірлив хитр злодійкуват Лисиця брехлив Вовк правдив простодушн облеслив підступлив ий а а а ий ий а а

Слайд 9

Група “Науковці” Ми вирішили дізнатися якнайбільше про лисицю як хижу тварину. Працювали з науковою літературою: енциклопедіями, довідниками, інтернет-ресурсами.

Слайд 10

Група “Літератори” Ми вирішили зібрати казки, загадки, пісні, скоромовки, лічилки, оповідання, в яких лисиця є головною дійовою особою.

Слайд 11

Група “Математики” Ми вирішили скласти математичні задачі про лисичку. Складені завдання ми запропонуємо учням 1 класу.

Слайд 12

Книжечка для читання   Підготували групи учнів 4-А класу   "Ох і лисичка-кума!"

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання