X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Первірка техніки читання в 1 класі

Завантажити презентацію

Первірка техніки читання в 1 класі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

ПРИГОТУЙСЯ! ЧИТАЙ!!!

Слайд 3

ПРИГОТУЙСЯ! ЧИТАЙ!!!

Слайд 4

ПРИГОТУЙСЯ! ЧИТАЙ!!!

Слайд 5

Вишня - це ягода. Вона росте на дереві. Ця ягода червоного кольо- ру, круглої форми. З неї можна варити варення, пекти торти.

Слайд 6

Питання до тексту Де росте вишня? Якого вона кольору? Що з неї можна робити? Меню

Слайд 7

ПРИГОТУЙСЯ! ЧИТАЙ!!!

Слайд 8

Жив собі вовчик. У нього була яскрава парасолька. Вона ряту- вала вовчика від сонця. Вовчик плавав на пара- сольці, як на човнику. Літав на парасольці, як на повітряній кулі.

Слайд 9

ПРИГОТУЙСЯ! ЧИТАЙ!!!

Слайд 10

ПРИГОТУЙСЯ! ЧИТАЙ!!!

Слайд 11

ПРИГОТУЙСЯ! ЧИТАЙ!!!

Слайд 12

У Дмитрика є гарна кицька. ЇЇ звати Мурка. Вона сірого кольору. Лю - бить сир та ковбасу. У неї м’які лапки, довгі вуса, пухнастий хвіст. Спить во- на на подушці. Кицька ду- же любить полювати на мишей.

Слайд 13

Питання до тексту Хто є у Дмитрика? Як її звати? На кого любить полювати кицька? Меню

Слайд 14

Ви гадаєте, що на деревах ростуть тільки листочки та гілочки? Ви дуже помиляє-тесь! На березах ще рос -туть сережки. На кашта -нах ще ростуть каштани. На дубах ростуть жолуді. На ялинках ростуть шиш - ки. І на соснах теж рос - туть шишки.

Слайд 15

Питання до тексту Де ростуть листочки? Що росте на дубі? На яких деревах ростуть шишки? Меню

Слайд 16

Росли на городі цибуля та ка- пуста. А поряд на грядці рос- ли морква та буряк. Зігрівало їх лагідне сонечко, поливав дощик. Садове опудало охоро - няло їх від птахів. А щоб бу - ряки, огірки, помідори, пе - рець та морква не сумували, опудало загадувало їм різні загадки.

Слайд 17

Питання до тексту Що росло на городі? Хто їх охороняв? Що робило опудало? Меню

Слайд 18

Вирішила білка подарувати друзям повітряні кульки. Покликала вона їх у гості. Зайчик вибрав оранжеву кульку. Кулька була схожа на моркву. Мишці сподобалась жовта кулька. Вона була схожа на сир. А жабка попросила зелену кульку. Вона була схожа на болото, де живе жабка.

Слайд 19

Питання до тексту Що вирішила подарувати друзям білка? Яку кульку вибрала мишка? А жабка? Меню

Слайд 20

Жили собі фарби. Якось фарби зустріли дівчинку і дуже зраділи. Дівчинка взяла пензлик і намалювала великий замок. Біля замку принцесу, яка стояла біля озера, в якому плавав прекрасний лебідь. Потім фарби познайомились з хлопчиком. Хлопчик узяв пензлик і намалював машину, м’яч і сонце. Фарбам дуже сподобались малюнки дітей.

Слайд 21

Питання до тексту Кого зустріли фарби? Що намалювала дівчинка? Що намалював хлопчик Меню

Слайд 22

У цирку виступав веселий клоун. У клоуна була шапка жовтого кольору, зелені черевики і червоний бант. Разом із клоуном виступали його друзі. Коли починалася вистава папуга оголошував про початок. Клоун грав спочатку на трубі, а потім на гармошці. Собачка танцював на задніх лапках. Ведмідь грав з м’ячами. Після вистави діти пригощали артистів цукерками.

Слайд 23

Питання до тексту Хто виступав у цирку? Що робив ведмідь? Що робили діти після вистави? Меню

Слайд 24

Настало літо. На небі світило яскраве сонечко. У траві росли квіти. Над ними літав метелик. А на річці плавала качка з каче- нятами. На галявині гуляли діти. Лара на- збирала цілу корзинку суничок та букет квітів. Юрко ловив вудочкою рибку для свого маленького котика. В Іри були фарби і пензлик. Вона малювала. Як гарно влітку!

Слайд 25

Питання до тексту Яка пора року настала? Що робили дівчатка? Що робв Юрко? Меню

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання