X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія обчислювальної техніки

Завантажити презентацію

Історія обчислювальної техніки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Рахівниці Саломінська дошка (VI-V ст. до н.е.) – Грецькі рахівниці. Дошку посипали морським піском, а у ньому робили заглибини, на яких ка-мінчиками позначали числа. Один рів-чачок відповідає одиницям, інший – десяткам тощо. Перша знахідка – Вестоницька кістка із зарубками - відноситься до 30 тис.років до н.е.

Слайд 3

Китайська рахівниця суан-пан Російські щоти Японська рахівниця серобян

Слайд 4

Перший у світі ескіз пристрою для рахування на основі коліс із десятьма зубцями належить Леонардо да Вінчі Блез Паскаль (1623 - 1662) Відомий французький математик, який розробив пристрій для обраховування – паскаліно - , що дозволяв додавати десяткові числа та містив багато шестерень.

Слайд 5

Готфрід Вільгельм Лейбніц (1642 - 1716) У 1673 р. створив “арифметичний прилад” – пристрій для виконання арифметичних операцій, зокрема множення і ділення, для чого до зубчатих коліс було додано східчастий валик.

Слайд 6

Чарльз Беббідж (1791 - 1881) Здійснив якісно новий крок у розвитку засобів обчислювальної техніки - перехід від ручного до автоматичного виконання обчислень за складеною програмою. Англійський вчений розробив проект Аналітичної машини – механічної універсальної цифрової обчислювальної машини з програмним керуванням.

Слайд 7

Передбачувана швидкість обчислювання – додавання і віднімання – одна дія за 1 секунду, множення і ділення – одна дія за 1 хвилину. Аналітична машина

Слайд 8

У цій лабораторії було ство-рено першу ЕОМ у Радянсько-му Союзі, що отримала назву МЕРМ (мала електронно-обчислювальна машина, російською - МЭСМ). Сергій Олексійович Лебедєв (1902-1974)

Слайд 9

ПЕРЕВІР СЕБЕ

Слайд 10

Розглянь малюнки і відгадай загадки Худе, всі ребра видно, а рахувати може. Що це? (вставить із зошит проба3)

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика