X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Казка Г.К. Андерсена "Соловей"

Завантажити презентацію

Казка Г.К. Андерсена "Соловей"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

* * Данія – батьківщина Андерсена

Слайд 2

Ганс Крістіан Андерсен

Слайд 3

* * 02.04.1805 – 04.08.1875

Слайд 4

* * І якщо ви думаєте, що казки Андерсена народилися на оксамитових подушках, між мереживних манжет і золотих свічників, то ви глибоко помиляєтеся ... Життя Андерсена було сповнене поневірянь і розчарувань, але він ніколи не втрачав віри в людей, в добро і красу. Він вчив цього і своїх читачів.

Слайд 5

* * У Данії є маленький острів Фюн, а на ньому місто Оденсе. Тут в 1805 році і народився майбутній знаменитий казкар. Назвали хлопчика Ганс Крістіан, і його батька - шевця - теж звали Ганс Крістіан. Шевці бувають різні - бідні і багаті. Андерсен-батько був бідним. Він зовсім не хотів бути шевцем, він мріяв вчитися і подорожувати. А так як ні те, ні інше не вдалося, він читав синові казки і водив його гуляти в околиці міста Оденсе. Він ходив з сином в театр, який був в їх маленькому місті.

Слайд 6

* * У чотирнадцять років Андерсен покинув рідний дім і відправився в Копенгаген шукати щастя на підмостках сцени, але наполегливі спроби стати актором, танцюристом, співаком не привели до успіху. Андерсен не сумував і вирішив писати п'єси. До слова сказати, він був майже неписьменним, довелося піти вчитися в школу. В 17 років він сів за шкільну парту разом з другокласниками, в 22 роки - став студентом університету.

Слайд 7

* * В 30 років ще бідний і майже безвісний, Андерсен написав на аркуші паперу: «Йшов солдат по дорозі: раз-два! раз-два! Ранець за спиною, шабля при боці, він йшов додому з війни ... ». Так з'явилася історія про колишнього солдата-сміливця. Це була казка «Кресало». І це був початок нового життя.

Слайд 8

* * Казки Андерсена швидко «розбіглися» по світу, їх перевели на різні мови.

Слайд 9

* * Ганс Крістіан Андерсен написав 156 казок. Абсолютно неможливо повірити, що звичайна людина могла скласти такі прекрасні історії.

Слайд 10

* *

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Словникова робота Камергер Бонза Магія Крамар Капельмейстер

Слайд 14

Переказ казки за малюнками

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Схожий на живого, але весь обсипаний діамантами, рубінами та сапфірами. Маленька сіренька пташка Простий вигляд Маленьке горлечко Спів Немов скляні дзвіночки дзвенять; співав, як сам хотів Співав одну мелодію справжнього солов’я 33 рази Штучний соловей Живий соловей

Слайд 23

Слайд 24

Сьогодні на уроці я зрозумів, що… Мені найбільше сподобалось...

Слайд 25

Домашнє завдання (на вибір) Намалювати ілюстрацію до казки Г.К.Андерсена «Соловей». Дібрати прислів'я про солов'я. Написати твір-мініатюру «Мої враження від казки Г.К.Андерсена «Соловей».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання