X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Болгарська народна казка “Золоте дівча” (1 частина)

Завантажити презентацію

Болгарська народна казка “Золоте дівча” (1 частина)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Болгарська народна казка “Золоте дівча” (1 частина) Урок 5 Черниш Світлана Петрівна – вчитель початкових класів Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов

Слайд 2

Мовна розминка Гра “Слово навпаки” яцибресап ахучам акчод пасербиця мачуха дочка

Слайд 3

Читання за методом Едігея те Золо чавді Золоте дівча

Слайд 4

Робота в групах 1 група Визначити за назвою казки її жанру. Риси характеру пасербиці. 2 група Спільні риси у зачинах болгарської казки (Золоте дівча), російської (Морозко), білоруської (Дідова дочка і бабина дочка в хатці на курячій ніжці). 3 група Опис пасербиці, як їй жилося з мачухою. 4 група Що змусило батька завести рідну доньку в лісову гущавину?

Слайд 5

Гра “Творча майстерня” Поясніть вислів Як у казці використано магічне число “3”? Стала на порі, стала повнолітньою Зчиняючи сварки і раз, і вдруге, і втретє; півень проспівав тричі.

Слайд 6

Гра “Дерево рішень” Які характеристики стосуються вдачі пасербиці? Д Е Р Е В О терпляча шаноблива лінива трудолюбива заздрісна добра щира зневажлива слухняна пихата неслухняна

Слайд 7

Гра “Де кінець речення” Батько не хотів проганяти дочки… Той гукнув дочку… Почула баба:… Доручила бабця дівчаті… Коли це наповнилася… А мачуха від заздрощів… Щось мене на… Та як настав час іти їй під вінець… Ввібрали її у весільне… напарити висівок і нагодувати оту дрібноту. річка жовтою водою. місця собі не знаходила. сон хилить, мабуть, засну. мачуха совала її під корито. посадили на коня і рушили. людське дитя плаче, вийшла із своєї хатинки і гукнула. і повів її в дрімучий ліс. і тому в хаті часто зчинялися сварки.

Слайд 8

Словникова робота плескач вдосвіта поськати турнула прочахнуть корж зранку сукати нитки, пряжу штовхнула охолонути

Слайд 9

Робота над ілюстрацією

Слайд 10

Гра “Ажурна пилка” Скласти речення з поданими нижче частинами мови: 1 група – пасербиця (іменник) 2 група – терпляча, трудолюбива (2 прикметники) 3 група – прокинулась, підмела, нагодувала (3 дієслова)

Слайд 11

Інтерактивна вправа “Займи позицію” Хто вважає, що дівчина отримала по заслузі подарунок від старенької? Свій вибір обґрунтуйте.

Слайд 12

Гарного вам дня

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання