X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Запилення та запліднення рослин

Завантажити презентацію

Запилення та запліднення рослин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місяць

Слайд 2

Місяць (супутник) Мі сяць — єдиний природний супутник планети Земля. Другий за яскравістю об'єкт на земному небосхилі після Сонця і п'ятий за величиною супутник планет Сонячної системи. Станом на 2018 перший і єдиний позаземний об'єкт природного походження, на якому побувала людина. Середня відстань між центрами Землі і Місяця — 384 400 км

Слайд 3

Припливи і відпливи Гравітаційні сили між Землею і Місяцем викликають деякі цікаві ефекти. Найвідоміший з них — морські припливи й відпливи. Гравітаційне тяжіння Місяця сильніше на тому боці Землі, який звернено до Місяця, і слабше — на протилежному боці. Тому поверхня Землі, особливо океани, витягнута в напрямку до Місяця. Іншими словами, на Землі виникають дві опуклості, одна з яких спрямована у бік Місяця, а інша — у протилежний бік. Цей ефект набагато сильніший в океанській воді, ніж у твердій корі, тож опуклість води більша. А оскільки Земля обертається набагато швидше, ніж Місяць пересувається своєю орбітою, рух опуклостей навколо Землі створює два припливи на день.

Слайд 4

Рух Місяця навколо Землі

Слайд 5

Фази Місяця

Слайд 6

Місячне затемнення Мі сячне зате мнення — астрономічне явище, яке відбувається, коли Земля перебуває між Сонцем і Місяцем і Місяць потрапляє в тінь чи на півтінь Землі. Існує Повне, Часткове та Півтіньове затемнення.

Слайд 7

Подвійна планета Більшість людей впевнені, що Місяць - це супутник. Проте, багато хто стверджує, що Місяць має бути класифікований як планета. З одного боку, вона занадто велика для справжнього супутника - її діаметр дорівнює чверті діаметра Землі, так що Місяць можна назвати найбільшим супутником у Сонячній системі, якщо враховувати це співвідношення. У Плутона, правда, теж є супутник під назвою Харон, діаметр якого дорівнює половині діаметра самого Плутона. Тільки ось Плутон більше не вважається справжньою планетою, так що Харон ми в розрахунок брати не будемо.

Слайд 8

Місячне сміття Всім відомо, що людина була на Місяці. Але не всі знають, що Людина (спеціально напишемо це слово з великої літери) використовувала Місяць, як стандартне місце для пікніка; побувавши на Місяці астронавти залишили там чимало сміття. Вважається, що на поверхні Місяця покоїться близько 181 437 кг штучних матеріалів. Зрозуміло, винні не тільки астронавти - спеціально вони не розкидали по Місяцю обгортки від сендвічів і бананові кірки. Більша частина цього сміття залишилася від різних експериментів, космічних зондів і місячних роверів, деякі з яких функціонують досі.

Слайд 9

Місячний пил Одна з найдивовижніших і разом з тим найбільш небезпечних речей на Місяці - це місячний пил. Як всім відомо, пісок проникає всюди і на Землі, але пил на Місяці - субстанція вкрай небезпечна: вона дрібна, як борошно, але при цьому дуже груба. Завдяки своїй текстурі і низької гравітації вона проникає абсолютно куди завгодно У НАСА були численні проблеми, пов'язані з місячним пилом: вона розривала черевики астронавтів майже повністю, проникала всередину кораблів і скафандрів і ставала причиною «місячної сінної лихоманки» у нещасних астронавтів, якщо ті її вдихали. Вважається, що при тривалому контакті з місячним пилом будь-хто, навіть найміцніший предмет може зламатися. Так, до речі, ця диявольська субстанція пахне, як палений порох.

Слайд 10

Звідки з’явився Місяць? Є декілька теорій.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія