X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
захворювання щитоподібної залози. Версія 1

Завантажити презентацію

захворювання щитоподібної залози. Версія 1

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хвороба Альцгеймера

Слайд 2

 Один з різновидів деменції, що вражає одного з 20 людей віком понад 65 років. . Вражається «сіра речовина» мозку, що призводить до втрати пам'яті і прогресуючого слабоумства. Це порушення мозкових процесів, не фізичних функцій.

Слайд 3

Стадії розвитку захворювання Предеменція (Перші симптоми часто плутають з проявами старіння або реакцією на стрес.  Найпомітніші розлади пам'яті, що виявляються в утрудненні при спробі згадати недавно завчені факти і в нездатності засвоїти нову інформацію.) Рання деменція (Прогресуюче зниження пам'яті при хворобі Альцгеймера рано чи пізно ведуть діагноз до підтвердження. У невеликої кількості пацієнтів при цьому на перший план виступають не розлади пам'яті, а порушення мови, виконавчих функцій, сприйняття або рухові порушення.) Помірна деменція (Розлади мови стають очевидними. Також відбувається втрата навичок читання та письма.  З часом все більше порушується координація рухів. На цьому етапі посилюються проблеми з пам'яттю, і хворий може не впізнавати близьких родичів.) Важка деменція (На останній стадії хвороби Альцгеймера пацієнт повністю залежить від сторонньої допомоги.)

Слайд 4

Остеохондроз Це дегенеративно-дистрофічне ураження міжхребцевих дисків незапального характеру. Клінічні прояви остеохондрозу численні та залежать від локалізації процесу, ступеню порушень, фізичного розвитку хворого. Остеохондроз буває шийний, грудний та поперековий. Шийний остеохондроз. Хворого турбує біль у ділянці плечового суглобу та шиї. Біль носить інтенсивний та пекучий характер. М'язи шиї напружені . Грудний остеохондроз проявляється функціональним ураженням внутрішніх органів — серця, нирок, шлунка, задишкою, зниженням потенції у чоловіків. Поперековий остеохондроз найбільш розповсюджений. Першим проявом його є різкий біль у попереку, пов'язаний з м'язовим перевантаженням. Ще його називають радикуліт. 

Слайд 5

Профілактика Динамічне фізічне навантаження Спання на твердому ліжку Лікування та профілактика сколіозу у дітей Раціональне харчування

Слайд 6

Висновок Виникненню неврологічних захворювань можуть сприяти кожна з наступних причин: тривала нервова напруга, сидячий спосіб життя, порушення режиму дня, стресові ситуації. З'являються хронічна втома, постійні головні болі, порушення сну. Симптоми неврологічних захворювань частенько стають проявом розладу інших систем організму. Тому огляд у лікаря-невролога буває таким тривалим. Необхідно звернути увагу і на рівеньартеріального тиску, і на температуру тіла, і на стан лімфатичних вузлів, органів черевної порожнини, а також на можливі джерела інфекції (вуха, зуби). Частенько перебіг неврологічних захворювань набуває затяжного характеру, з часом виникають стійкі функціональні дефекти, наслідком яких може стати обмеження або повна втрата працездатності.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія