X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вплив спиртів на організм людини"

Завантажити презентацію

"Вплив спиртів на організм людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив спиртів на організм людини

Слайд 2

Метанол(металовий спирт СН3ОН)-безбарвна рідина з характерним запахом,палає синім полум'ям.Він дуже отруйний!Потрапляння в організм більше ніж 50мл метанолу викликає смерть.

Слайд 3

Етиловий спирт в медицині Етиловий спирт С2Н5ОН (етанол, етиловий алкоголь, винний спирт) - безбарвна, летюча рідина з характерним запахом, пекуча на смак. У медицині етиловий спирт в першу чергу використовується як антисептик. Спирт - це відмінне жарознижуючий засіб. Етиловий спирт підвищує чутливість організму до транквілізаторів, а нейтролептікі підсилюють викликаного їм сп'яніння. Систематичне вживання етилового спирту. Швидкість трансформації етанолу в печінці. Етанол пошкоджує слизову оболонку

Слайд 4

У періоді дії етанолу на організм виділяють дві фази: резорбції (всмоктування) та елімінації (виведення). Час від прийому спиртних «напоїв» до моменту досягнення максимальної концентрації в крові складає період резорбції. Швидкість всмоктування етанолу в період резорбції неоднакова. Так, поки етанол знаходиться в шлунку, резорбція досить повільна, потім, у міру його надходження в тонку кишку швидкість всмоктування зростає, а в самому кінці фази резорбції всмоктування знову сповільнюється.

Слайд 5

Отруєння метиловим спиртом

Слайд 6

Вважається, що в залежності від індивідуальних особливостей організму період всмоктування може збільшитися майже в 2,5 рази (до 2-6 годин), але для кожної конкретної людини це час досить постійно. У фазі резорбції насичення етанолом органів і тканин відбувається швидше, ніж його окислення і виведення, саме тому спостерігається підвищення його концентрації в крові. Етанол розподіляється в організмі людини, за даними більшості дослідників, в 64% маси тіла, тобто практично у всьому водному просторі організму.

Слайд 7

Слайд 8

Фаза виділення (елімінації) алкоголю наступає після всмоктування 90-98% прийнятого алкоголю. Від 2 до 10% етанолу, що всмоктався виділяється в незмінному вигляді з сечею, повітрям, що видихається, потом, слиною і калом протягом 7-12 годин. Що залишився спирт окислюється до вуглекислого газу і води всередині організму, тобто не виводиться.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія