X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вплив паління на плід"

Завантажити презентацію

"Вплив паління на плід"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив паління на плід

Слайд 2

Паління, нажаль, найпоширеніша шкідлива звичка серед вагітних на Україні. Не зважаючи на пропаганду шкідливості паління для здоров’я, відсоток курячих жінок останнім часом сильно збільшився. Ще сильніше збільшився відсоток дівчат-підлітків, що палять, він перевищує навіть процент курящих юнаків. Хоч паління шкодить і здоров’ю матері, і майбутній дитині, лише 20% жінок відмовляються від паління під час вагітності. 

Слайд 3

Результати впливу куріння на плід Найбільш видимим результатом паління під час вагітності є розвиток гіпотрофії плоду (зменшення росту й ваги плоду). Це пов’язано з тим, що при курінні відбуваються різні порушенняі і плід недоотримує кисень та поживні речовини. Чим більше диму вдихає матір (навіть якщо вона сама не палить, але часто знаходиться в прокуреному приміщенні, тобто є пасивним курцем), тим більш виражений ступінь гіпотрофії в дитини.

Слайд 4

Вагітні жінки, що не палять, мають уникати прокурених місць. І, якщо хтось із родини курить, переконати його не палити в жилому приміщенні. 

Слайд 5

Паління під час вагітності призводить до підвищення ризику передчасних пологів, передчасного відшарування дитячого місця (плаценти).  Вродженні дефекти серця, головного мозку частіше зустрічаються в дітей, чиї матері палили під час вагітності. Куріння матері може підвищити ризик синдрому раптової смерті новонародженого. 

Слайд 6

Крім того, діти матерей, які не кидають палити, мають невеликі, але видимі відхилення в фізичному та інтелектуальному розвитку. Як правило, вони відстають в рості, частіше хворіють, гірше вчаться. Це пов’язано з тим, що під час внутрішньоутробного розвитку в них було кисневе голодування (нікотин стимулює викид речовин, які стискають судини плаценти). 

Слайд 7

Тому, думаючи про своє репродуктивне здоров’я, відмовтесь від паління та інших шкідливих звичок.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія