X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок-вікторина «Чи знаєш ти амфібій та рептилій»

Завантажити презентацію

Урок-вікторина «Чи знаєш ти амфібій та рептилій»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок вікторина Чи знаєш ти амфібій і рептилій Підготувала вчитель біології Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. Мороз Р.П.

Слайд 2

Мета: Узагальнити знання учнів з теми. Поглибити знання про амфібій і рептилій, їх роль в екосистемах і житті людини

Слайд 3

Хід уроку I. Організаційний момент (формування команд) II. Конкурси: 1. Вікторина “розминка” 2. Чи правда це? 3. Кросворди 4. Задачі 5. Конкурс капітанів 6.Зайве фото 7. Ти мені - я тобі (запитання командам-суперникам) III. Підсумки

Слайд 4

Розминка 1. Чи можна назвати язик змії жалом? 2. За якими ознаками можна відрізнити змію від ящірки? 3. Личинки жаб дихають…? 4. Залози жаб, яких нема в риб? 5. Яке ускладнення будови спостерігається в крокодила? 6. Чому жаба Бугай так називається? 7. Яка тварина скидає шкіру як “панчоху” при линянні? 8. Де стоять памятники жабам? 9. Яка прикраса була на головному уборі фараонів?

Слайд 5

Відповіді на запитання розминки Ні. За язиком. Зябрами. Отруйні та слинні. Чотирикамерне серце. Бо видає звуки, як бугай. Змія. Париж, Токіо, Бостон, Київ, Львів та ін. Змія.

Слайд 6

Чи правда це? 1.Чи танцює кобра? 2. Розлючений хамелеон стає чорний? 3. Чи плачуть крокодили і черепахи? 4. Чи використовувалась отрута змій на війні? 5. Чи правда, що коли взяти жабу в руки, то на шкірі зявляються бородавки? 6. Шкіра плазунів вкрита лусками? 7. У земноводних 1 шийний хребець? 8. Змії пускають отруту язиком? 9. На передній кінцівці амфібій 5 пальців?

Слайд 7

Відповіді на запитання конкурсу Чи правда це? Ні. Так. Ні. Так. Ні. Так. Так. Ні. Ні.

Слайд 8

Задачі 1. Жаби – надзвичайно корисні для людини. Назвіть якомога більше прикладів, які показували б, як саме жаби приносять людині користь? 2. У світі відомо понад 2,5 тис. видів змій, з них лише 240 – отруйні. Визначте а)% отруйних змій; б) Чи правильний вислів “отруйні змії шкідливі для людини”; в)Яка змія зображена на емблемі медиків?

Слайд 9

Відповіді до задач. Лабораторні тварини, отрута використовується в медицині, при полюванні,сповільнюють процес скисання молока, в пустелі жаба– джерело води, поїдають велику кількість шкідників, для лікування ангіни, їжа. 2. а) 9,6. б) ні, бо отрута– це ліки. в) ескулапова змія.

Слайд 10

Конкурс капітанів 1.Якщо у слові переставити одну букву то отримаєте назву плазуна місто-ящірка. Місто-порт у Болгарії 2. Про кого говорять “хамелеон”?

Слайд 11

Вибрати зайве фото. Пояснити чому?

Слайд 12

Вибрати зайве фото. Пояснити чому?

Слайд 13

Ти мені - я тобі. (Запитання командам -суперникам)

Слайд 14

Підсумки. Дякуємо за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія