X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Старіння

Завантажити презентацію

Старіння

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Старіння

Слайд 2

Причини старіння: Припинення підтримання гомеостазу на нормальному рівні; Накопичення помилок під час ділення клітини, які не репаруються; Зазначені вище причини призводять до того, що клітина перестає реагувати на стрес та зміни зовнішних умов.

Слайд 3

Теорії старіння: Теломерна теорія; Вільнорадикальна теорія; Репараційна теорія; Мітохондріальна теорія.

Слайд 4

Вільнорадикальна теорія Висунута у 1956 році Д. Харманом Головною ідеєю є те, що накопиченні вільних радикалів у клітині призводить до пошкодження компонентів клітини, а їх накопичення і спричинює старіння.

Слайд 5

Мітохондріальна теорія Вважається частковим випадком вільнорадикальної теорії; Важається, що пошкодження мітохондріальної ДНК складніше усунути і накопичення цих пошкоджень протягом життя клітини запускає процес старіння.

Слайд 6

Репараційна теорія Вперше сформульована як “теорія помилок” у 1963 році Л. Оргелем Постулює про те, що протягом життя клітини внаслідок дії багатьох чиників накопичуються помилки в геномі, які не піддаються репарації. Як наслідок, клітина починає “старіти”.

Слайд 7

Теломерна теорія Бере початок з “границі Хейфліка” встановленої у 1961 році на фібробластах При кожному поділі клітини скорочується довжина кінцевих ділянок хромосом – теломер.

Слайд 8

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія