X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Родина платинових

Завантажити презентацію

Родина платинових

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Родина Пасльонові

Слайд 2

Пасльо нові— родина квіткових рослин, багато з представників якої використовуються в їжу, тоді як деякі інші — отруйні. Родина включає такі рослини: дурман, баклажан, мандрагора, беладонна, перець, картопля, тютюн, томати, петунія та блекота.

Слайд 3

Перець Перець напівчагарникова рослина відноситься до , родини пасльонових, овочева культура. Перець овочевий вирощують як однорічну рослину,хоча за своєю природою перець рослина багаторічна — це легко спостерігати на кімнатних культурах.

Слайд 4

Помідори Помідо р, томат підрід рослин родини пасльонових. Однорічні чи багаторічні трав'янисті або напівкущові рослини заввишки 40—120 см. Цвіте в червні — вересні.

Слайд 5

Мандрагора Мандрагора - рід багаторічних трав сімейства Пасльонові. Коріння рослин цього роду іноді нагадують людську фігуру, як у женьшеня, у зв'язку з цим в давнину мандрагори приписували магічну силу.

Слайд 6

Квітки зазвичай конічні або у формі лійки, з п'ятьма пелюстками, зазвичай об'єднаними. Насіння кругле та плоске, 2-4 міліметри в діаметрі. Тичинки зазвичай присутні у кількості, кратній чотирьом (звичайніше всього чотири або вісім).

Слайд 7

Дурман Дурман - рід рослин сімейства Пасльонові. Великі трави, рідко деревоподібні рослини. Наукова назва роду походить від санскр.

Слайд 8

Беладона Белладонна - багаторічна трав'яниста рослина з голавним кореневищем і численними товстими гіллястими корінням. Стебла товсті і соковиті, листя густе, темно-зелене. Квітки поодинокі, пониклі, на залізисто-опушених квітконіжках. Віночок брудно-фіолетовий з фіолетовим соком. Плід - фіолетово-чорна блискуча багатонасіна ягода.

Слайд 9

Блекота Блекота — рід родини пасльонових. Багаторічні, дворічні або однорічні трави з перисто-розсіченими, рідше цілісними листками. Квітки в облиснених завійках, які до часу плодоношення подовжуються, і стають китице- або колосовидними. Плід — двогнізда глечикоподібна коробочка, що розкривається кришечкою.

Слайд 10

Фізаліс Фізаліс самий великий рід рослин сімейства Пасльонові. Фізаліси - багаторічні трав'янисті рослини. Характерною особливістю всіх фізаліс є плід-ягода, укладений в схожу на китайський паперовий ліхтарик оболонку-чохлик з зрощених чашолистків Чашечка в перший час після відцвітання зростає помітно швидше плода. При повному дозріванні плоду чашечка висихає, і її колір змінюється. Фізаліси - теплолюбні рослини, більшість практично не переносять заморозків, хоча є й винятки.

Слайд 11

Представники родини пасльнових у великій кількості вирощуються людиною, вони є важливим джерелом їжі, спецій і ліків. Проте алкалоїди, що містяться у багатьох з цих рослин, можуть бути токсичними для людини і тварин. Видів пасльонових близько 1700, поділяються на 2 підродини: це Ноланови і Пасльонові.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія