X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Перша допомога при утопленні"

Завантажити презентацію

"Перша допомога при утопленні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перша допомога при утопленні Роботу підготувала: Учениця 42 групи Ріпич Дарина

Слайд 2

Визначення Утоплення — заповнення дихальних шляхів рідиною або рідкими масами. Коли людина тоне, вода або якась інша рідина перекриває надходження в легені повітря. Задуха в більшості ви-падків, хоча і не завжди, викликана попаданням води в легені. Це веде до втрати свідомості від браку кисню в крові, що забезпечує мозок. Мозок гине, якщо більше 4-5 хвилин позбавлений кисню.

Слайд 3

Ознаками утоплення виділення піни з рота, зупинка дихання і серцевої діяльності, посиніння шкірних покровів, розширення зіниць

Слайд 4

Схема надання першої допомоги Переконайтеся, що вам ніщо не загрожує. Витягніть потерпілого з води. (При підозрі на перелом хребта - витягуй потерпілого на дошці або щиті.)

Слайд 5

2. Укладіть потерпілого животом на своє коліно, дайте воді стекти з дихальних шляхів. Забезпечте прохідність верхніх дихальних шляхів. Очистіть порожнину рота від сторонніх предметів (слиз, блювотні маси і т.п.).

Слайд 6

Викличте (самостійно або за допомогою оточуючих) «швидку допомогу».(103)

Слайд 7

3. Визначте наявність пульсу на сонних артеріях, реакції зіниць на світло, самостійного дихання.

Слайд 8

4. Якщо пульс, дихання і реакція зіниць на світло відсутні - негайно приступай до серцево-легеневої реанімації. Продовжуй реанімацію до прибуття медичного персоналу або до відновлення самостійного дихання і серцебиття.

Слайд 9

5.Після відновлення дихання і серцевої діяльності покладіть потерпілого на бік. Укрий і зігрій його. Забезпеч постійний контроль за його станом!

Слайд 10

Неприпустимо припиняти реанімаційні заходи, поки не з’являться достовірні ознаки смерті (при правильному проведенні масажу серця і штучної вентиляції легенів вдається повернути потерпілого до життя навіть через 20 хвилин після витягання його з води); не викликати швидку допомогу, навіть, якщо ознаки життя відновилися.

Слайд 11

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія