X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пандемії світу

Завантажити презентацію

Пандемії світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найзначніші пандемії світу

Слайд 2

Що таке пандемія і чому ми так часто чуємо цей термін в засобах масової інформації? Чим вона може загрожувати всьому людству?  Пандемією називають епідемію, яка виросла з локального масштабу і загрожує зараженням цілим країнам. Кажучи «глобальна пандемія», мають на увазі загрозу всьому людству від того чи іншого вірусу або мікроба. Пандемія описується часто як неконтрольоване поширення смертельно небезпечної хвороби по всьому світу.

Слайд 3

Слайд 4

Чорна смерть «Чорна смерть» — пандемія бубонної чуми, занесена зі Східного Китаю.Як вважають, збудником «Чорної смерті» став новий варіант чумної палички. До цього у світі був поширений інший варіант, який, зокрема, викликав першу пандемію чуми (Юстиніанову, VII сторіччя). Висловлюється припущення, що ця епідемія вперше потрапила до Європи в результаті біологічної атаки за допомогою мух Кримського міста Кафа (зараз Феодосія), тобто стала результатом використання ентомологічної зброї. Внаслідок Чорної смерті населення Європи скоротилося на 30 - 60 %,тобто популяція була відкинута на 100—150 років

Слайд 5

Слайд 6

Перенощики чуми

Слайд 7

СНІД СНІД — важке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), який уражає імунну систему людини, знижуючи при цьому протидію організму захворюванням.

Слайд 8

Результат

Слайд 9

Грип Грип — гостре інфекційне вірусне захворювання дихальних шляхів. У наш час виявлено більш ніж 2000 варіантів вірусу грипу. Пандемія «свинячого» грипу у 2009 році — пандемія нового штаму вірусу грипу в березні і квітні 2009 року, під час якої було інфіковано безліч людей регіонах Мексики і в деяких частинах США. Численні випадки захворювання були також зафіксовані в багатьох інших країнах.

Слайд 10

Результат

Слайд 11

Іспанський грип Іспанський грип або «іспанка» - найстрашніша пандемія грипу за всю історію людства.У 1918—1919 роках у всьому світі від іспанки померло приблизно 50-100 млн. людей або 2,6-5,2 % населення Землі. Було заражено близько 400 млн. людей, або більше, ніж 20 % населення планети. Пандемія почалася в останні місяці Першої світової війни і швидко затьмарила це найбільше кровопролиття за масштабом жертв. Учені встановили, що вірус, проникаючи глибоко в легеневу тканину людини, спричиняє тип пневмонії, яка сприяє смерті молодої і здорової людини. Епідемії грипу повторювалися в Азії в 1957 і 1968 роках.

Слайд 12

Слайд 13

Дякую за увагу!!! Презентацію підготувала Кліщ Софія 9-А

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія