X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Наркотики"

Завантажити презентацію

"Наркотики"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Наркотики та наркоманія

Слайд 2

Наркоманія — група хвороб, що виникає внаслідок систематичного, у наростаючій кількості вживання речовин, які включені до затвердженого на офіційному рівні списку наркотиків.

Слайд 3

Проявами наркоманії є психічна і фізична залежність від цих речовин, а також розвиток абстиненції внаслідок припинення їх прийому.

Слайд 4

Випадки епізодичного чи помірного вживання ряду речовин наркотичної чи стимулюючої дії без розвитку залежності від них носять назву «наркотизму», або «періодичної наркотизації».

Слайд 5

Наркозалежність — непереборний потяг пов'язаний з психічною, а інколи фізичною залежністю від наркотиків: Позитивна прихильність — прийом наркотику для досягнення приємного ефекту (ейфорія, відчуття бадьорості, підвищений настрій) Негативна прихильність — прийом наркотику для того, щоб позбутися поганого самопочуття.

Слайд 6

Причини виникнення: особливості характеру психічні і фізичні розлади соціальних чинників медичних цілях

Слайд 7

Боротьба на законодавчому рівні: практично в усіх країнах передбачені жорсткі кримінальні санкції за виробництво і розповсюдження наркотичних речовин. Тим часом, силові заходи не усувають причин наркоманії.

Слайд 8

Боротьба пропаганда здорового стилю життя, життя без наркотиків.

Слайд 9

Боротьба забезпечити в суспільстві соціальні умови, що не сприяли б зловживанню наркотиками. Особливо це стосується головної групи ризику — молоді.

Слайд 10

Лікування в спеціалізованих клініках (методики дійові лише при активній позиції самого хворого). Але й у таких випадках після одужання частими є рецидиви.

Слайд 11

Лікування християнські реабілітаційні центри. Вони також не дають гарантії позбавлення від наркотичної залежності, але зафіксовано випадки звільнення, коли попереднє медичне лікування не дало результатів. Таких центрів на території України є сотні. Хворі у таких центрах мають певний розпорядок дня.

Слайд 12

У 2010 р. МВС констатувало, що кожен із семи тяжких злочинів вчинено у сфері обігу наркотиків. Того ж року Міністерство охорони здоров`я подало, що «від 8% до 26% школярів у віці 13-16 років пробували наркотики хоча б один раз». Нині наркозалежність помолодшала до 10-11-ти років. Останніми роками Україна послідовно прямує до національної катастрофи: кількість наркозалежних зростає в геометричній прогресії.

Слайд 13

Підготувала Женчук ірина

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія