X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
мой компьютер

Завантажити презентацію

мой компьютер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дослідження на тему: «Подорож до Перу» Підготувала Учениця 11 класу ЗОШ №15 м.Житомира Вовк Юлія

Слайд 2

Слайд 3

Що таке Перу? Перу — це країна у Південній Америці на узбережжі Тихого Океану. За площею вона удвічі більша за Україну, а проживають там близько 31 мільйона людей. Столиця побудована суто на піску. Є райони, у яких все дуже зелене, оскільки вони багаті і мають гроші все поливати, а є бідні райони, де рослинність посохла. Ніде у світі команда GoMountains Club не могла побувати у пустелі, джунглях і горах таким чином. 75% всіх ландшафтів світу можна зустріти у Південній Америці — це можливість побачити весь світ за короткий проміжок часу.

Слайд 4

Слайд 5

.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Високогірне озеро в Перу

Слайд 9

Слайд 10

Дослідження

Слайд 11

Наша подорож зі столиці Ліми, яка здивувала нас неймовірним контрастом життя. Пробувши там лише один день, ми рушаємо на зустріч першій пригоді у високі Анди і приїхали в містечко Уарас. Звідти ми піднімаємося на гору Чуруп

Слайд 12

Після першого знайомства з Перу ми вже більш впевнено рушаємо на північ у місто Трухійо. Перуанці попереджали нас про те, якою небезпечної може бути ця мандрівка, оскільки місто мало високу криміногенну обстановку. В реальності все вийшло точнісінько навпаки. Головна мета у поїздці до Трухійо була побачити імперію Чан-Чан. Це була надзвичайно цікава прогулянка. І дуже не популярна серед туристів. Направду, ми ще не зустрічали, щоб ще хтось з українців відвідали давні поселення і піраміди цивілізації моче.

Слайд 13

Далі наш шлях лежав до початку джунглів на півночі країни - у місто Чачапояс. Нас не покидала думка, що кожне наступне місто на нашому шляху красивіше за попереднє. Тут ми відвідали, як потім зрозуміли, найцікавіші місця Перу! І ми вже долучалися до екскурсій російською мовою. А від тоді, як ми приземлилися, минув лише тиждень :). Рівень мови, яку ми трошки вчили перед поїздкою, у мовному середовищі стрімко покращувався. Навколо Чачапояса знаходяться дуже багато цікавих місць. Спершу ми відвідали Фортецю Куелап, яка за красою і значенням може позмагатися з самим Мачу Пікчу. Найбільш загадкове місце - це гора, де знаходяться саркофаги Карахія. Культура чачапоя знала секрети муміфікації і робила для своїх королів глиняні ємності у формі людей. В цих же краях ми бачили третій найвищий водоспад світу - Ґокту. Щоб дістатися до нього, потрібно пройти кількагодинний трек в гористій частині перуанських джунглів. Враження від цього походу, як і від всього регіону Чачапояс, нас просто переповнювали!

Слайд 14

Наш шлях далі йде на південь - до пустелі Наска, куди ми хотіли потрапити ще з дитячих років. Ми поїхали автобусом через Чиклайо, щоб скупатися у Тихому океані, який виявився не дуже привітним. У пустелі Наска ми власними силами, без дорогих турів, подивилися гігантські малюнки - одну із загадок світу - лінії Наска

Слайд 15

Прийшов час побачити найвідомішу пам'ятку Перу - Мачу Пікчу. Ми ретельно досліджували Куско, яке справило на нас двояке враження, та місця навколо. А саме побували на інкських терасах Морай та на соляних шахтах Марас. Ще в Наска місцеві розповіли нам, як дістатися до Мачу-Пікчу своїм ходом, не витрачаючись на найдорожчий потяг у світі. Шлях цей на цілий день, потрібно змінити кілька автобусів, а потім 12 км йти пішки, але це була найкрасивіша дорога і трек у нашому житті. І ось ми в Мачу-Пікчу! Затаївши дихання, ми досліджуємо красу та історію останнього міста інків. У своїй статті про це місто ми багато даємо різних порад про те, коли і як йти на Мачу-Пікчу. Обов'язково прочитайте перед відвідуванням.

Слайд 16

Слайд 17

Наприкінці нашої подорожі країною, яка показала нам стільки чарівних місць, ми зупинилися на кілька днів в Пуно, щоб відпочити, поділитися враженнями і перевірити наш подальший маршрут у Болівію. З Пуно ми поїхали на острови на озері Тітіткака - Урос і Такіле, щоб побачити, як живуть місцеві люди, чим вони займаються на цих маленьких островах та на традиції остров'ян, оскільки вони відрізнялися від іншої частини Перу.

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія