X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Компьютер

Завантажити презентацію

Компьютер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зборка системного блоку. Підключення живлення та інших інтерфейсних роз'ємів. виконали: Семенова Марія Валеріївна Степанчук Ілона Олександрівна Ремизовська Ольга Олексіївна

Слайд 2

Звичайний домашній комп’ютер складається з декількох основних пристроїв: системного блоку, монітора, клавіатури, мишки і аудіо колонок. Для розширення функціональних можливостей до нього можуть підключатися додаткові зовнішні і внутрішні пристрої: принтер, сканер, модем, web-камера. Серед всіх компонентів найголовнішою і дорогої частиною комп’ютера є системний блок.

Слайд 3

Системний блок У ньому знаходяться внутрішні пристрої - системна плата,пристрій зовнішньої пам'яті (жорсткий магнітний диск або вінчестер),блок живлення.  Кнопка включення комп'ютера знаходиться, найчастіше - на передній панелі системного блоку. Але підключення основних блоків (монітор,клавіатура, колонки, миша) - на задній панелі.

Слайд 4

Слайд 5

Підключення живлення Для підключення системного блоку до джерела електроживлення - додається спеціальний кабель.

Слайд 6

USB порт На сьогоднішній день практично всі зовнішні пристрої підключаються через цей інтерфейс. Багато марок системних блоків мають USB-порти як на передній панелі так і задній панелі . Але порти-USB на передній панелі - краще не займати постійними підключеннями. А залишати їх вільними для якихось тимчасових робіт. Наприклад для роботи з флешкою . Відповідно, чим більше таких роз’ємів, тим більшу кількість пристроїв можна одночасно підключити(принтери, миша, клавіатура і т. д.).

Слайд 7

FireWire порти Поряд з USB поширені швидкісні FireWire порти, які здійснюють більш швидку передачу даних. До таких роз’ємів зазвичай підключаються зовнішні жорсткі диски, цифрові відео і фото камери.

Слайд 8

MiniJack роз’єми Вони використовуються для підключення мікрофона, навушників і колонок в комп’ютерних звукових картах використовуються різнокольорові. Їх кольори вже давно стандартизовані: червоний роз’єм служить для мікрофона зелений для аудіо-колонок або навушників, синій (лінійний вхід) для підключення і запису звуку з іншого зовнішнього пристрою або інструмента жовтий для сабвуфера чорний для бічних колонок систем типу 5.1 сірий для задніх колонок систем типу 5.1

Слайд 9

PS/2 порти Роз’єм LAN Призначений для підключення кабелю локальної мережі, за допомогою якого здійснюється також вихід в Інтернет Але можуть використовуватися і USB порти, якщо клавіатура і миша мають відповідний роз’єм.

Слайд 10

Підключення монітора до системного блоку і блоку живлення Для цього в комплектації з монітором додається спеціальний кабель. Роз’єми на обох кінцях кабеля однакові, тому немає різниці, який роз’єм підключати до системного блоку, а який до монітору.

Слайд 11

Два багатоштирькових роз’єми відносяться до відеокарти. В один з них і підключається монітор. Як правило, існують такі типи таких роз’ємів: D-Sub (VGA). Довгий час був стандартним роз’ємом для підключення звичайних моніторів. Використовується в материнських платах з інтегрованим відео. DVI-I – вдосконалений роз’єм для підключення аналогових і більш сучасних цифрових моніторів. В комплекті звичайно поставляється перехідник з DVI-I на VGA.

Слайд 12

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика