X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ментальні карти

Завантажити презентацію

Ментальні карти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ментальні карти: технології креативності

Слайд 2

Ментальні карти – це… Карти розуму Інтелект-карти Карти пам'яті Mind Maps

Слайд 3

Ментальні карти – це… Унікальна технологія роботи з інформацією, спосіб зображення процесу загального системного мислення за допомогою схем.

Слайд 4

Переваги карт: 1. Інформацію записувати легше, швидше і менше за обсягом. 2. При читанні карти видно взаємозв'язки в інформаційному блоці, структуру і логіку. 3. При використанні ментальних карт людина розвиває мислення (творче та логічне), пам'ять і уяву. 4. При використанні ментальних карт ми задіємо творчі процеси і використовуємо весь потенціал, так як використовуємо обидві півкулі мозку. 5. Ми запам'ятовуємо інформацію відразу, більш якісно та у великих обсягах 6. Методу ментальних карт легко навчитися.

Слайд 5

Зразок ментальної мапи

Слайд 6

Застосування ментальних мап :

Слайд 7

Застосування у навчанні: Створення ясних і зрозумілих конспектів лекцій; Максимальна віддача від прочитання книг / підручників; Написання рефератів, курсових проектів, дипломів. Запам'ятовування.

Слайд 8

Застосування у презентації: ви за менший час даєте більше інформації, при цьому вас краще розуміють і запам'ятовують; проведення ділових зустрічей і переговорів.

Слайд 9

Застосування у плануванні: управління часом: план на день, тиждень, місяць, рік ... розробка складних проектів: нового бізнесу тощо

Слайд 10

Застосування під час мозкового штурму генерація нових ідей, творчість; колективне рішення складних завдань.

Слайд 11

Застосування під час прийняття рішень чітке бачення всіх «за» і «проти»; більш зважене і продумане рішення.

Слайд 12

Техніка складання Початок роботи з картами - режим вільних асоціацій або «мозковий штурм». Безпосередньо складання карти на папері. Відкладіть вашу карту на період від 2 годин до двох днів. Таким чином карта «устоїться» у вашій свідомості. «Пожвавлення» карти. Використовуйте якомога більше асоціативних зображень і форм для перекази карті емоційної виразності. Відкладіть вашу карту на період від двох годин до двох днів. Цей повторний «закріплювальний» етап дасть можливість щось доповнити або змінити в карті.

Слайд 13

Зразок ментальної мапи

Слайд 14

Найбільша інтелект-карта в світі 1600 школярів з 15 сінгапурських шкіл намалювали найбільшу інтелект-карту в світі - розміром з два бадмінтонні корти, її вивісили на будівлі Сінгапурського Інституту Менеджменту.

Слайд 15

Безкоштовний Soft для створення карт FreeMind The Personal Brain XMind Free Mind Map – Freeware DropMind ScreenHunter 5 Free

Слайд 16

Для створення і спільного редагування он-лайн карт існує сайт: www.spiderscribe.net

Слайд 17

Використана література: http://www.training.com.ua/live/news/mentalnie_karti_tehnologii_kreativnosti http://lifem.ucoz.ru/publ/podborki/mentalnye_karty_intellekt_karty/7-1-0-33 http://wiki.km-school.ru/wiki/index.php/Ментальные_карты

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія