X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фізіологія любові

Завантажити презентацію

Фізіологія любові

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Частина 6. Функціональні системи Лекція 40. Фізіологія любові Авторський експериментальний проект Студ.парламент НМУ СНТ імені О.А. Киселя

Слайд 2

Disclaimer Зважаючи на неоднозначність та провокативність теми, а також на моральні перепони, які треба подолати для її повноцінного осмислення та засвоєння, велике прохання не соромитися ставити Лектору питання, на які вельмишановне Панство бажає отримати відповідь, або звертатися до Лектора з метою моральної (і не лише) підтримки. Але, в той же час, з метою економії часу та уникнення потенційних провокативних дискусій, Лектор має одне, але величезне прохання: Тримайте свої хтиві помисли та збочені думки при собі!

Слайд 3

Disclaimer #2 Зважаючи на різноманітність моєї лекційної аудиторії та на серйозність сприйняття сьогоднішньої теми і викладеного матеріалу, маю інше серйозне прохання: Прошу всіх морально незрілих та психічно нестабільних людей, а також тих, хто має певні моральні та етичні бар’єри, що не дозволяють вільно сприймати всю викладену тут інформацію НЕГАЙНО ПОКИНУТИ ЛЕКЦІЙНУ АУДИТОРІЮ!!!

Слайд 4

Репродуктивна (статева) система Репродуктивна система – це функціональна система, оригінальна діяльність якої полягає у продовженні роду організму з метою збереження біологічного виду. Репродуктивна система, як і інші функціональні системи, має три рівні контролю за своєю діяльністю. Репродуктивна система складається з гонад (статевих залоз) та статевих органів, специфічних для кожної статі.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Любов Любов – це філософське поняття, що включає в себе три підпоняття: Ерос – тілесна любов, фізичний контакт Філос – духовна любов, приязнь до людини Агапе – Любов Всеохоплююча

Слайд 11

Слайд 12

Секс Секс – це фізичне навантаження, яке супроводжує статевий контакт у будь-якій його формі, і яке виконується з метою запліднення і продовження роду або, що більш характерно, для отримання фізичного та морального задоволення. Інколи секс використовується як спосіб демонстрації влади або авторитету над іншими особами.

Слайд 13

Сексуальне збудження Сексуальне збудження – це нервове збудження з супровідними нервово індукованими процесами, що виникає внаслідок безпосередньої стимуляції статевих органів, сегментарно зв’язаних зон іннервації, парасегментарних рефлексогенних зон (ерогенних зон) або умовно-рефлекторного збудження від одного або декількох подразників

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Сексуальна поведінка Сексуальна поведінка – це поведінка, що зв’язана з пошуком статевого партнера. Поведінка визначається природно обумовленими потягами, власно та/або соціально створеними обмеженнями за певними критеріями та за додатковими ситуаційними обмеженнями.

Слайд 20

Сексуальна ідентичність Сексуальна ідентичність – це та частина особистості людини, що асоціюється з пошуком статевих партнерів та сексуальною поведінкою. Сексуальна ідентичність не обов’язково зв’язана зі статтю або сексуальною орієнтацією, і може мінятися з віком або залежно від ситуацій, які людина пережила в житті.

Слайд 21

Сексуальна орієнтація Сексуальна орієнтація – це термін, який характеризує преференції сексуальних партнерів людини виключно на основі статі. Гетеросексуальність – вибір статевого партнера серед представників протилежної біологічної статі. Класичний варіант сексуальної орієнтації. Гомосексуальність – вибір статевого партнера серед представників однакової біологічної статі. Бісексуальність – вибір статевого партнера не залежить від біологічної статі.

Слайд 22

Слайд 23

Сексуальні преференції Сексуальні преференції – це соціально та індивідуально обумовлений вибір найбільш сумісного статевого партнера за допомого таких критеріїв як вік, стать, раса, етнічна належність, соціальний статус, характер, інтелект, матеріальний статок, фізичний стан окремо взятих частин тіла і т.д.

Слайд 24

Педофілія vs Ефебофілія Педофілія – це статевий потяг до дітей, які ще не проходять через період статевого дозрівання, не залежно від статі. Ефебофілія – це статевий потяг до дітей чоловічої статі, які знаходяться в стадії статевого дозрівання

Слайд 25

Сексуальні практики Сексуальна практика – це вид сексуальної фізичної активності, який практикується людиною під час її статевих контактів. Є сексуальні практики, що індивідуальні для представників різних сексуальних орієнтацій, та універсальні, які можуть використовуватися представниками декількох або всіх сексуальних орієнтацій.

Слайд 26

Класичний статевий контакт Класичний статевий контакт або вагінальний секс – це контакт між представниками різних статей, при якому (в класичному варіанті) статевий член всовується в піхву, в результаті фрикцій статевого члена по стінкам піхви чоловік доводиться до еякуляції, і еякулят потрапляє в піхву, а далі в матку. Єдиний варіант безпосереднього статевого контакту, при якому можливе запліднення та продовження роду.

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Оральний секс Оральний секс – це вид статевого контакту, при якому один з партнерів своїм ротом стимулює статеві органи іншого партнера. Оральний секс буває односторонній та двусторонній. Фелляція – статевий акт, при якому один партнер стимулює статевий член іншого партнера-чоловіка Куннілінгус – статевий акт, при якому один партнер стимулює статеву щілину іншого партнера-жінки Аннілінгус – статевий акт, при якому один партнер стимулює анус іншого партнера

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

Слайд 39

Слайд 40

Анальний секс Анальний секс – це вид статевого контакту, при якому партнер чоловічої статі проникає в пряму кишку іншого партнера, незалежно від статі. Petting – це різновид анального сексу, при якому партнер, переважно жіночої статі, проникає в пряму кишку іншого партнера за допомогою фалоімітатора або інших допоміжних засобів.

Слайд 41

Слайд 42

Слайд 43

Слайд 44

Мастурбація Мастурбація – це сексуальна практика, що полягає у тому, що людина збуджує та здебільшого доводить сама себе або свого партнера до оргазму. Мастурбація буває одностороння або двостороння, індивідуальна, парна або групова, власна та взаємна, органічна (частинами тіла) та з допоміжними засобами.

Слайд 45

Поллюція Поллюція – це спонтанна еякуляція (у чоловіків) або спонтанне виділення секрету залоз Бартоліні чи настання оргазму (у жінок), що виникає переважно вночі (через домінантну функцію парасимпатичної нервової системи) та характерна здебільшого для тих людей, які довгий час не мали статевого контакту або мастурбації.

Слайд 46

Слайд 47

Слайд 48

Слайд 49

Нестандартні сексуальні практики Нестандартні сексуальні практики – це форми статевого контакту, які можуть супроводжувати та доповнювати основний статевий контакт, або ж використовуватися окремо для збудження та/або досягнення оргазму себе та партнера.

Слайд 50

Слайд 51

Слайд 52

Слайд 53

Слайд 54

Слайд 55

Слайд 56

Слайд 57

Слайд 58

Слайд 59

Слайд 60

Слайд 61

Слайд 62

Слайд 63

Слайд 64

Кровообіг та його регуляція 2 лютого о 17:00 Аудиторія №2 (3 поверх) морфологічного корпусу НМУ (проспект Перемоги,34) Лекція №41 #theormed Тримаємо руку на пульсі! (Спільно з кафедрою спортивної медицини та кафедрою пропедевтики внутрішніх хвороб №1) Наступна лекція

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія