X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ФІЗІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ МОВИ

Завантажити презентацію

ФІЗІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ МОВИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Вибірково – розподільний диктант Фізіологічні механізми формування навичок Розташування в послідовності виникнення Довідка: збудження концентрується в тих первинних центрах, які відповідають за їх виконання;рух виконується автоматично без концентрації уваги людини на ньому, завдяки підкірки головного мозку; рухи некоординовані, багато зайвих; закріплений динамічний стереотип ? ? ? ?

Слайд 3

Порівняльний диктант Дати порівняльну характеристику умовним та безумовним рефлексам

Слайд 4

Дати відповідь на питання 1. Яка поведінка притаманна людині розумній? - позиція «Я вважаю, що...» (висловіть свою думку, поясніть, у чому полягає ваша точка зору). - обґрунтування «... тому що...» (наведіть причину виникнення цієї думки). - приклад «... наприклад...» (наведіть факти на доказ вашої думки, вони підсилять вашу позицію). - висновки «Отже, я вважаю...»

Слайд 5

Експрес - опитування Пригадайте, який внесок зробив відомий вчений І.Павлов у розвиток науки фізіології? Що таке динамічний стереотип? Яка його роль? Які ви знаєте етапи утворення рухових навичок? Що таке „комп’ютероманія”? Чому виникає ця шкідлива звичка? Як боротися з нею?

Слайд 6

Мова система звукових і графічних знаків, що виникла на певному рівні розвитку людства, розвивається і має соціальне призначення; правила мови нормалізують використання знаків та їх функціонування як засобів людського спілкування це найважливіший засіб спілкування і пізнання. озвучена думка, засіб спілкування та мислення, вона властива тільки людині.

Слайд 7

За підручником складіть перелік ознак усної та писемної мови Результат оформіть у вигляді схеми. Мова

Слайд 8

Функції мови інформаційна пізнання, збирання й оформлення всіх тих знань, які накопичені людьми в процесі їх свідомої діяльності. комунікативна реалізується у спілкуванні, розмовах, діалогах, полеміці. Вона створює суспільство як соціум. емоційна реалізується в художній літературі, ораторському мистецтві, у дискусійному мовленні — суперечці, полеміці, пісні, опері тощо. когнітивна це спогади, роздуми у хвилини відпочинку, підготовка до усних висловлювань і формування письмового тексту, творча діяльність та ін.

Слайд 9

Слово – одиниця мови Узагальнення Абстракція Смисл Наприклад, „гроза” узагальнює спільні властивості явищ грім, блискавка, сильний дощ, свіже повітря і запах озону.

Слайд 10

Центри мови Зона Брока, яка знаходиться в задньому відділі нижньої лобної звивини, керує усним мовленням. Зона Верніке, що розташована в першій висковій звивині, забезпечує сприйняття й розуміння усного мовлення. Тім'яно-потилична частина лівої півкулі керує логіко-граматичними зв'язками мови, забезпечує дотримання семантики мовлення.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія