X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Іван Федоров

Завантажити презентацію

Іван Федоров

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відомо , що раніше люди писали книжки від руки . Написати цілу книжку було складно , тому в давнину книги мали дуже велику цінність . М. М. Антокольский. Нестор – літописець .

Слайд 2

Першодрукар Іван Федоров народився приблизно в 1510 році . Навчався в Краківському університеті . Володів латинською , давньогрецькою мовами . В 1532 р. отримав ступінь бакалавра . Був він на всі руки майстер , зробив не тільки друкарський верстат , але і багатоствольну гармату - мортиру – давню попередницю «катюши» . Іван Федоров

Слайд 3

Йоган Гуттенберг . З гравюри 16 ст.. Реконструкція друкарського верстата Йогана Гуттенберга . В 15 ст. Йоган Гуттенберг винайшов друкарський верстат . З тих пір книжки в Європі почали друкувати .

Слайд 4

Сторінка з «Азбуки» Івана Федорова м. Львів 1574 рік.

Слайд 5

Книга «Апостол»

Слайд 6

«Острозька Біблія» Лебединою піснею Івана Федорова стала «Острозька Біблія» - книга , надрукована в замку князя Костянтина Острозького в 1581 р. ,- великий том обʼємом 1256 сторінок . Колосальний на той час тираж , тільки до наших днів збереглося не більше 300 екземплярів .

Слайд 7

Могила Івана Федорова На його могилу в Онуфрієвському монастирі поклали плиту з зображенням типографської марки першодрукаря .Навколо вівся надпис : «Иоанн Фёдоровия, друкарь Московитин, который своим тщанием печатание небывалое обновил…»

Слайд 8

5 (15) 1583 р. Іван Федоров помер і був похований у Львові в Святоонуфрієвському монастирі .

Слайд 9

Памятники Івану Федорову м. Львів , м. Москва .

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія