X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Терраформування Венери"

Завантажити презентацію

"Терраформування Венери"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

№6 Терраформування Венери

Слайд 2

Венера — друга за відстанню від Сонця планета, майже такого ж розміру, як Земля. Іноді Венера підходить до Землі на відстань, меншу 40 млн. км, що робить її найближчою до Землі планетою. Сила тяжіння на Венері майже дорівнює земній. Атмосфера Венери за складом схожа на первинну атмосферу Землі мільярди років тому.

Слайд 3

Основні відмінності Венери від Землі Венера Земля Тривалість доби 225 земних діб 24год Магнітне поле немає 30-60 мкТл Сила тяжіння 0,9 g 1 g Атмосфера 97%СО2, 3% азоту, 1% пари води та інші гази 78,1 % — азот, 20 — кисень, 0,9 — аргон, решта — вуглекислий газ, водяна пара, водень, гелій, неон Температуа 467°C 15°C Тиск 95 атм 1атм

Слайд 4

Способів для вирішення цих проблем пропонується безліч. Наприклад, для зниження температури Венери пропонується встановити між нею та Сонцем величезний щит; для змінення складу атмосфери радять поселити в її атмосфері бактерії; для насичення атмосфери водою та зменшення тривалості доби хочуть бомбардувати Венеру кометами.

Слайд 5

Для того щоб перетворити Венеру на близнюка Землі, необхідно зробити наступні дії: Знизити температуру Знизити атмосферний тиск Наситити атмосферу водою Створити магнітне поле Значно зменшити тривалість доби Змінити склад атмосфери

Слайд 6

При наявності супутника «геологічна» еволюція Венери повністю продублює геологічну еволюцію Землі!

Слайд 7

Формування літосферних плит Швидке охолодження Венери Зниження щільності атмосфери Венери Прискорення обертання Венери Формування магнітного диполя Насичення атмосфери Венери водою Ефект, який спричиняє супутник на Венеру:

Слайд 8

Знайти потрібне нам небесне тіло для ролі супутника – це найлегша частина справи. Важче буде встановити його на орбіту Венери. Важко, але не неможливо!

Слайд 9

Звичайно, терраформування планет – це справа майбутнього, але перший етап цього проекту, а саме етап пошуку, можна провести вже зараз.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія