X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Тераформування"

Завантажити презентацію

"Тераформування"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тераформування підготувала: учениця 11-А класу Пономаренко Дарина

Слайд 2

Тераформування - це зміна кліматичних умов космічного тіла для приведення атмосфери, температури та екологіч-них умов до стану, придатного для проживання земних рослин і тварин.

Слайд 3

З плином часу зростання населення Землі , екологічні та кліматичні зміни можуть створити ситуацію , коли брак придатної для проживання території поставить під загрозу подальше існування і розвиток земної цивілізації .

Слайд 4

Критерії придатності планет до тераформуванні: прискорення вільного падіння на поверхні планети ( гравітація ) наявність води обсяг прийнятої сонячної енергії (достатньої для утримання води в рідкому стані) радіаційний фон характеристика поверхні наявність у планети магнітного поля астероїдная ситуація

Слайд 5

Тераформація Марса Марс є найбільш підходящим кандидатом на Тераформировання . Має значні кількості водного льоду і несе на своїй поверхні численні сліди сприятливого клімату в минулому: висохлі річкові долини, поклади глини і багато іншого. Багато сучасних вчених сходяться в думці про те , що планету можливо нагріти і створити на ній відносно щільну атмосферу.

Слайд 6

Тераформація Венери Стикається з такими труднощами, як високі температура, тиск, радіація та майже повна відсутність води. Способами подолання цих проблем можуть бути: сонячні екрани між Венерою та Сонцем, доставка особливих видів земних водоростей та мікроорганізмів, що можуть вижити в її кліматі.

Слайд 7

Тераформація Меркурія Найбільшою перешкодою на шляху тераформировання Меркурія є його близьке положення до Сонця і вкрай повільне обертання навколо осі. Ймовірно, у віддаленому майбутньому людство буде мати можливості зміщувати планети зі своїх орбіт, і тоді найбільш вигідно було б «підняти» орбіту Меркурія на 20-30 млн км від її нинішнього становища. Важливу роль в тераформуванні Меркурія може зіграти сонячна енергія, метали(залізо, нікель) та можливо ядерне паливо, які можуть бути використані.

Слайд 8

Інші кандидати для колонізації Теоретично розглядаються багато планет і супутників планет. З найбільш часто згадуваних кандидатів варто назвати менші супутники Сатурна - Тефия, Діона, Рея, Япет і Енцелад, де, можливо, є рідка вода, карликова планета Церера, п'ять найбільш великих супутників Урана (Аріель, Оберон, Титанія, Умбріель і Міранда) і супутник Нептуна – Тритон, і навіть більш віддалені карликові планети та інші об'єкти - Плутон і Харон, і т. д. Для заселення цих об'єктів потрібні були б величезні витрати енергії.

Слайд 9

Під час початку освоєння космічного простору люди зіткнулися з явищами невагомості і мікрогравітації, виявивши їх разючий фізіологічний вплив на організм людини. Інший смак у їжі, атрофія м'язів і багато іншого змусили землян подивитися на космос іншими очима, і в результаті народилася космічна медицина . У разі переселення і подальшого проживання на інших планетах, земляни неминуче зіткнуться зі значними змінами у функціонуванні організмів та психології майбутніх поколінь першопоселенців .

Слайд 10

Найважливіші завдання вчених-терраформістів: здешевлення доставки вантажів у космос збільшення швидкості міжпланетних перевезень

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Астрономія